AURA OYUNCU TOPLULUĞU | 128 Tick / 64 Tick | JAILBREAK & PROPUBLIC & RETAKE SUNUCULARI

Sunucumuza katıldınız mı?

  • Katıldım

  • Katılmadım

  • Katılmadım ama katılmak isterim


Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Katılım
29 Şub 2020
Mesajlar
15
Tepki puanı
19
Puanları
0
aotlogojpeg.jpg


AURA OYUNCU TOPLULUĞU

Türkiye'nin en kısa zamanda büyüyen oyuncu topluluğu olarak herkese hoş bir ortam sunmak için sabah akşam tecrübeli yetkililerimiz ile hepinize hizmet sağlamaktayız.

Aura Oyuncu Topluluğu 1 OCAK 2017 'de kurulmuş genç bir topluluk olmasına rağmen bir çok oyuncuya hitap etmiştir.

• Sürekli düzenlediğimiz etkinlikler, turnuvalar ile şampiyon olmak için kabiliyetin varmı ?
• Çeşitli yayıncıların da bulunduğu ailemize katılmak ister misin ?
• Bedava oyunlar kazanmak ister misiniz ? İşte sizin için bir fırsat! Discord adresimize arkadaşlarınızı davet ettikçe oyun keyleri, Discord Nitro Üyeliği gibi bir çok ödülü kazanma şansı yakalayabilirsiniz !
• Yayın platformlarında yayınlar mı yapıyorsunuz ? Discord adresimizde Yayıncı etiketini alarak yayınınıza özel bildirimler yaptırabilirsiniz !
• Aura Oyuncu Topluluğu Steam Küratörünü takip ettiğiniz sürece, oyun kazandığınızı biliyor muydunuz ?


BÜNYEMİZDEKİ SUNUCULAR

JAILBREAK SUNUCUSU

Bir çok yerde JailBreak adına rastlamışsınızdır. Size kısaca bu oyun modundan bahsetmek istiyorum. Bu mod da Topluluklar tarafından yapılmış özel haritalarda, Komutçu, Koruma ve Mahkum rolleri olur. Komutçular ve korumalar, silah odası adı verilen odada oyuna başlayıp, silahlarını seçerler. Mahkumlar ise Hücre adı verilen bir odada doğarlar ve hücrenin özel bir yerinde oyun başında hücreden kaçmaya çalışırlar. Kaçmayı başarabilen mahkumları ise silahlı korumalar beklemektedir. Komutçular, korumalarına ve mahkumlara emirler vererek belli başlı oyunları oynatmaya çalışır. Bu oyunların sonunda da mahkumlar eğer herhangi bir koruma ile düello ya girip kazanabilirse, koruma olma şansına erişebilir. Bu oyunlar sırasında mahkumlar, komutçuyu öldürme görevindedirler. Komutçu oyunun başlarında kendine koruma seçerek bu oyunları oynatmaya çalışır. Bu oyunlar sırasında mahkumlar komutçuyu öldürmeyi kendilerine görev bildikleri için korumalar, komutçuyu korumaya çalışırlar.

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.


REKABETÇİ SUNUCUSU
CS:GO Rekabetçi modundan eminim ki bir çoğunuz haberdarsınızdır. Sunucumuzda ise biz, bu oyun modunu sizlere özgür ve daha hızlı bir şekilde sunmaktayız. CS:GO 'nun bünyesinde bulunan kendi rekabetçi sunucuları 64 Tick olarak barınmaktadır. Bizim sunucumuz ise 128 Tick olarak hizmet vermektedir. Bizde gecikmelere yer yok. Bu avantajımız sayesinde hızlı ve temiz bir oyun şekli sizleri sunucumuzda bekliyor olacaktır. Sunucuda normal rekabetçi den farklı olarak Rank Sistemi sunmaktayız. Sunucuda 5 kişiyi geçtikten sonra puan kasma sistemi açılır. Adam öldürdükçe bu puanları kazanıp, Silver'dan, Global Elite rütbesine yükselebilirsiniz. Tabiki de öldükçe bu puanlar sizden azalmaktadır. Sunucumuzda normal rekabetçi 'nin aksine, bir kaç eşyamız yasaklıdır. Bunlarına arasında Negev, M249, SCAR20 ve G3SG1 gibi oyun tadını kaçırabilicek silahlardır. Sunucumuz 40 Slotluktur. Her takıma 20 kişi olmakla birlikte, takımlardan adamlar eksildikçe özel sistemimiz sayesinde takımlar eşitlenip, oyuna devam edilir. Her takımdan yaklaşık 5 kişi, AWP silahını alabilir. 5 Kişiyi geçtikten sonra takımdan başka bir kişinin AWP alması engellenir. CS:GO Oyununda bulunan bıçakları, eldivenleri ve ajan karakterlerini sunucumuzda ücretsiz olarak sunmaktayız. AWP ile bir oyuncuyu flick atarak mı vurdunuz ? Hemen bir emote yapıştırın! Sunucumuzda Fortnite emotelarını sunmaktayız (Bu eklenti Özel Üyelerimize özeldir. Sunucuda aktif olarak bu özelliğe kavuşabilirsiniz.). Eğer arkadaşlarınızla rekabetçi girecekseniz ve ısınmak için bir sunucu arıyorsanız, sizi sunucumuza bekleriz.

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

RETAKE SUNUCUSU
Bir çoğunuz bu modunu yeni duymuş olabilirsiniz. Retake modu, rekabetçi modundan farklı olarak size hızlı bir oyun sunma fırsatı verir. Rekabetçi modunda, Anti-Terörist ve Terörist takımları kendi başlangıç noktalarında başlamaktadır. Retake modunda farklı olarak, Terörist takımı bomba kurma alanlarında başlayıp bomba kurmakla görevlidirler. Anti-Terörist takımı da bu bomba kurma alanlarının yakınında canlanarak, bombayı çözmeye çalışırlar. Bünyemizde bulunan bu sunucu şuanda bakımdadır. Sunucumuz yapıldığı anda size bilgi verip, ip adresini paylaşacağız. Beklemede kalmanız yeterli!


TOPLULUK
Sunucumuzun Discord adresi ve sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Sunucularımıza girip bunları öğrenebilirsiniz. Discord Adresimiz yaklaşık 2000 kişiyi barındırmaktadır. Herhangi bir oyun için arkadaş arıyorsanız, buraya katılabilirsiniz.

"DNS" İp Adreslerimiz kalıcıdır. Bu adresleri kullanıp, ip adreslerimiz değişse bile bize katılabilirsiniz. Sayısal ip adreslerimizide kullanabilirsiniz ama herhangi bir değişimde aramıza katılmakta güçlük çekebilirsiniz. İyi Günler!


Saygılarımızla,
Aura Oyuncu Topluluğu Yönetim Ekibi
 
  • Beğen
Tepkiler: SalgamSuyu
Katılım
12 Eyl 2020
Mesajlar
45
Tepki puanı
8
Puanları
0
Genelde onlineniz kaç? Yılda bir CS:GO giriyorum belki gelirim.