VALORANT Brimstone karakteri

Katılım
12 Ara 2020
Mesajlar
29
Tepki puanı
18
Puanları
160
VALORANT Brimstone karakterinin özellikleri ve yetenekleri nelerdir ?
Riot games'in bize sunduğu VALORANT oyununda bu sefer Brimstone karakterinin özelliklerini ve yeteneklerini tanıtacağım, ilk önce bu karakterin özellikleri ile başlayalım ondan sonra karakterin yetenekleri ile devam edelim.


Askere benzeyen Brimstone oyunun ilk karakterlerinden birisidir, bu karakter ile takımına hızlı ateş etme avantajı sağlayabilir ve belli bölgeleri sisleyebilirsin.


Kuvet işareti:
brimstone_stim.jpg
Kuvvet işareti'ni fırlattığınız zaman belirlediğin bölgenin içinde durarak takım arkadaşlarınız dahil seri atış özelliği,hızlı mermi değişdirme ve hızlı silah değişdirme özelliği kazanırsınız bu rakip takım ile savaşırken işinize yarayan güzel bir özelliktir ve ayarlarda değişiklik yapmadıysanız C tuşu ile kullanılır, 1 rount'da sadece 2 kere satın alınabildiği için iyi kullanmanız gerekir.
Bu yeteneğin satın alma ücreti 100 kredi.


Yakıcı:
brimstone-molotov.jpg

Yakıcı, Phoenix karakterinin yakar topuna benzer bu yetenek Q tuşu ile kullanılır, duvara attığınız zaman seker ve belirli bir bölgeyi yakar herkesin sizin de dahil canınızı azaltır 1 rount'da 1 kere satın alınabilir o yüzden bunu kullanmak için rakip takımın nerede olduğunu bulup kullanmanızı tavsiye ederiz, mesela spike'ı kurdunuz ve spike'ı imha etme sesi duyduğuzda Yakıcıyı oraya fırlattığınız gibi rakip 2 3 saniyede ölür.
Bu yeteneğin kullanım ücreti 300 kredi.


Dumanlı hava saldırısı:

brimstone-sky-smoke-ability.jpg
Dumanlı hava saldırısı bir imza yetenekdir her rount 1 kere size ücretsiz bir şekilde verir, bu yetenek E tuşu ile çalışır, her rount başında 2 kere satın alınabilir fakat 3 tane hakkınız olur(1 tanesini bedavaya verdiği için), sol tık ile 3 tane bölge seçebilirsiniz ve seçdiğiniz zaman sağ tık ile sislerinizi kullanabilirsiniz, bu yetenek rakip takımın görüş açısını kapatır bir bölgeye giderken açık olan biryeri kapatarak rakip takımın görüşünü kapatabilirsiniz ve sizin takımınızında işine yarar.

Bu yeteneğin kullanım ücreti 100 kredi.


Uydu saldırısı (Ulti):

Brimstone-1024x576.png
Uydu saldırısı belirli bir bölgenin içindeki herşeyi yok eder, bu yetenek X tuşu ile çalışır ve 6 tane yük alındıkdan sonra kullanılır bu ulti yaklaşık 5 saniye boyunca belirlenen bölgeyi yok eder, eğerki rakip takımın spike'ı kurma sesini duyduysanız ve ultiniz açık ise bu rountu kazandıracak bir yetenektir.

 

BabaYaga

Yazar
Katılım
13 Kas 2019
Mesajlar
247
Tepki puanı
186
Puanları
1,910
Yazıların arasına boşluk koymayı tercih etmelisin daha rahat okunur ve resim ile yazı arasına da boşluk koymayı ihmal etme.
 
  • Beğen
Tepkiler: Deucalion

Deucalion

Yazar
Katılım
18 Kas 2020
Mesajlar
257
Tepki puanı
106
Puanları
1,410
Güzel konu BabaYaga'ya katılıyorum.