Spam koruması

Konular
3
Merhaba spam koruması kodlaması yapabilirmisiniz sunucuya özel ayarlamalı bir şekilde
işte örneğin biri spam yapınca ona rol versin belli bir süre sustursun falan spam mesajlarını silsin şimdiden yapanların eline sağlık
bu arada bot v12 ona göre yazarsanız sevinirim

Konular
3
bu kodun bazı sıkıntıları oldu tam yapamadım farklı bir yol denesek olurmu

Oyla 0
Konular
62
o modül kurulu zaten
JavaScript:
const antispam = require("discord-anti-spam-tr");
antispam(client, {
  uyarmaSınırı: 3, //Uyarılmadan önce aralıkta gönderilmesine izin verilen maksimum mesaj miktarı.
  banlamaSınırı: 5, //Yasaklanmadan önce aralıkta gönderilmesine izin verilen maksimum ileti miktar.
  aralık: 1000, // ms kullanıcılarda zaman miktarı, yasaklanmadan önce aralık değişkeninin maksimumunu gönderebilir.
  uyarmaMesajı: "Spamı Durdur Yoksa Mutelerim.", // Uyarı mesajı, kullanıcıya hızlı gideceklerini belirten kullanıcıya gönderilir..
  rolMesajı: "Spam için yasaklandı, başka biri var mı?", //Yasak mesaj, yasaklanmış kullanıcıyı ,Banlar
  maxSpamUyarı: 7,//Bir kullanıcının uyarılmadan önce bir zaman dilimi içinde gönderebileceği maksimum kopya sayısı
  maxSpamBan: 10, //Bir kullanıcının yasaklanmadan önce bir zaman diliminde gönderebildiği maksimum kopya sayısı
  zaman: 10, // Spamdan sonraki zaman
  rolİsimi: "spam-susturulmuş" // Spam Atan Kullanıcılar Verilecek Röl
});
Bu komutu botuna ekle hal olucaktır.

Oyla 0
Konular
3
peki bu ayarlanabilirmi yani tüm sunucularda aktif olmayacak değilmi

Oyla 0
Konular
3
işte ben bunu kurdum ama öyle olduğu için sildim çünkü bazı adamlar istemiyor bu özelliği botumu atıyorlar sunucudan ayarlanabilir olursa sevinirim yinede yardımın için çok teşekkürler

Oyla 0
Konular
4
Bu Komutu Kendinde Yazabilirsin. Aşırı Kolay Ve İnternette Araştırarak Bilgi Edinebilirsin.

Oyla 0