Soru Özel guiler

Konular
11
Merhabalar arkadaşlar, sizlerden bir isteğim olacak;

bu resimde gördüğünüz guileri nasıl yapabilirim. Elimde tasarımlar var fakat oyuna nasıl aktarabileceğimi bilmiyorum. resource pack ile aktarıldığını düşünüyorum fakat youtube'da veya internette içerik bulamadım bana yardımcı olurmusunuz.

gui1.png

gui2.png

Yardımcı olursanız sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: Meli
Konular
11
eklenti kullanmak istemiyorum açıkçası font ile yapılabiliniyormuş fakat internette içerik bulamadım

Oyla 0
Konular
62
eklenti kullanmak istemiyorum açıkçası font ile yapılabiliniyormuş fakat internette içerik bulamadım
Kendim kullandığım içim dedim. Lag yapmıyor ancak biraz pahalı, font ile yapman biraz zor çünkü buton değiştirmek istiyorsun ancak font ise yazı tipi demektir.

Oyla 0
Konular
62
Üsteki yazıyı bilmem ama itemlerin arkasını renkli yapmayı biraz deniyim ek eklenti kullanmadan yapabilirsem söylerim. Normal menü oluşturmada kullandığın eklenti ChestCommands dimi?

Not: İtemsAdder, New items gibi ek eklentiler kullanmadan bu iş biraz zor olur gibi.

Son düzenleme:
Oyla 0
Konular
11
Üsteki yazıyı bilmem ama itemlerin arkasını renkli yapmayı biraz deniyim ek eklenti kullanmadan yapabilirsem söylerim. Normal menü oluşturmada kullandığın eklenti ChestCommands dimi?

Not: İtemsAdder, New items gibi ek eklentiler kullanmadan bu iş biraz zor olur gibi.
Deluxemenus kullanıyorum attıgım görsel font ile yapılmış bir eklenti kullanılmamış

Oyla 0
Konular
11
aslında oyuna entegre edebildim yaptığım özel menüyü ama oyundaki menü ile tam oturmadı

Oyla 0

Meli

Özel Üye
Konular
47
Merhabalar arkadaşlar, sizlerden bir isteğim olacak;

bu resimde gördüğünüz guileri nasıl yapabilirim. Elimde tasarımlar var fakat oyuna nasıl aktarabileceğimi bilmiyorum. resource pack ile aktarıldığını düşünüyorum fakat youtube'da veya internette içerik bulamadım bana yardımcı olurmusunuz.

gui1.png

gui2.png

Yardımcı olursanız sevinirim.
Uhh, biz bunu yapmıştık dostum. Doğru düşünüyorsun; Resource Pack ile yapılıyor, fakat bendeki bilgi kısıtlı. Ekip ile mantık yürüterek yapmıştık biz bu zımbırtıyı, @NezihEge 'nin konuyla ilgi bilgisi vardır diye düşünüyorum. Zira kendisi epey kafa yormuştu... :cry:

• Beğen
Tepkiler: EmekliSefaCobann65
Oyla 0

Meli

Özel Üye
Konular
47
Kendim kullandığım içim dedim. Lag yapmıyor ancak biraz pahalı, font ile yapman biraz zor çünkü buton değiştirmek istiyorsun ancak font ise yazı tipi demektir.
Aslında tam olarak öyle değil, fontları görsel olarak işleve sokabiliyorsun ne hikmetse. Çok garip, ama biz öyle yapmıştık.

• Vaov!
Tepkiler: EmekliSefaCobann65
Oyla 0

Meli

Özel Üye
Konular
47
Dostum eklenti kullanacaksın, eklentisiz olmuyor. Fakat yukarıda arkadaşın belirttiği eklentiler değil, @NezihEge biliyordu. Kendisi gelince seni bilgiye boğacaktır emin ol. :cool::cool:

Oyla 0
Konular
11
Konu kilit eklenti kullanılmadan "Font" öğrenilerek yapılabiliyor. Youtube veya google 'de pek bir bilgi bulunmuyor, deneme yanılma ile öğrenilebilir.

1640799670648.png

• Beğen
Tepkiler: Meli
Oyla 0

Meli

Özel Üye
Konular
47
Oyla 0