Minecraft İçin En Güzel 10 Kaynak Paketi!!

Konular
35
2020-12-12_19.07.13.png
1. Huahwi 64x [REVAMP] Pack

Huahwi adlı arkadaşı zaten bir çoğunuz biliyorsunuzdur, minecraft üzerinde güzel packler yapan bir arkadaşımız onun bu packi genellikle bedwars oynayanlar için tasarlanmıştır bir çok bedwars oynayan arkadaşımla felan konuştum önerdikleri bu oldu. (bu pack fazla fps arttırmaz ancak kaliteli bir oyun deneyimi sunar.)

2.png

2. Endurs 32x Pack

Bu pack genellikle skywars oynayanların dikkatini çeken bir pack, kılıçları, gapple'ı vs. beğeniliyor yine aynı şekilde skywars oynayanlara sordum ve aralarında beğenilen bir pack olduğunu söylediler.(bu pack fazla fps arttırmaz ancak kaliteli bir oyun deneyimi sunar.)

3.png

3. RKY 250K Pack

Bu pack hem fps hem de kalite açısından güzel bir pack, ve daha çok bedwars oynayanlara hitap eden bir pack bu pack'i yabancı arkadaşlarımdan ve bedwars oynayan arkadaşlarıma sordum da bu pack ile pek skywars oynayan yok :D.(bu pack fps arttırır ve kaliteli bir oyun deneyimi sunar.)

4.png

4. PG Rekt V6

Bu packimiz PavelGames adlı SonOyuncu Youtuber'ının packidir, bayağı bi skywars birinciliği olan PavelGames tarafından oluşturulmuş skywars için yapılan bu pack hem fps hem de kalite açısından çok güzel bir pack youtube da aratarak bulabilirsiniz.(bu pack fps arttırır ve kaliteli bir oyun deneyimi sunar.)

5.png

5. Rodrigo's 8x Pack

Eğer bu pack'i bilgisayarınız o kadar iyiyse kullanın derim 8x olması fps'inizi arttıracaktır fakat kalite açısından kötü bir pack, bu pack'i daha çok şu minigames'i oynarken kullanabilirsiniz diyemem bunu fps'iniz düşükse tüm oyunlarda oynayabilirsiniz.(bu pack fps arttırır ve kaliteli bir oyun deneyimi sunmaz.)

6.png

6. Shant Pack V4

Bu pack'imizin yapımcısı jdegoederen'dir, genellikle bedwars oyuncuları tarafından önerilen bu pack hem kaliteli hem de fps yükselten bir pack'dir fps'iniz orta seviyedeyse(50-100) bu pack'i öneririm.(bu pack fps arttırır ve kaliteli bir oyun deneyimi sunar.)

2020-12-12_19.16.02.png

7. Shant Pack vFinale

Bu pack'imiz önceki pack'imizin son halidir, aralarındaki fark bloklar biraz daha değiştirilmiştir ve kılıçlar farklıdır aynı fps vs. özellikler bunda da vardır.(bu pack fps arttırır ve kaliteli bir oyun deneyimi sunar.)

sammy.png

8. Sammy's BedWars Pack V3

Bu pack SammyGreen adlı youtuber tarafından bedwars için oluşturulan bir pack dir, fps açısından blokları 1.16 default blokları olduğundan fps arttıran bir pack'dir aynı zamanda kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor.(bu pack fps arttırır ve kaliteli bir oyun deneyimi sunar.)

ismet   rg.png

9. IsmetRG LEGEND PACK

Bu pack IsmetRG tarafından oluşturulan survival games oyuncularının severek oynadığı bir pack'tir, bu oyun fps arttırır ve kaliteli bir pack'dir survival games de oynanabildiği gibi aynı şekilde skywarsda da oynayabilirsiniz.(bu pack fps arttırır ve kaliteli bir oyun deneyimi sunar.)

10.png

10. Blaziis Pack

Bu pack daha çok bedwars oynayanlara hitap eden bir pack, fps arttırır ve aynı zamanda kalitelidir genellikle buraya kaliteli ve fps atrttıran packleri koymaya çalıştım umarım işinize yaramıştır arkadaşlar.(bu pack fps arttırır ve kaliteli bir oyun deneyimi sunar.)

Son düzenleme:
Konular
41
Gayet kullanışlı kaynak paketleri ellerine sağlık.

• Beğen
Tepkiler: xrandson
Konular
10
Çok güzel texture packler, hangisini seçeçeğim bilemiyorum. 😃