Brawl Stars

∎ Brawl Stars Nedir ?
Brawl Stars çoğu mobil oyuncuların bilmiş olduğu Supercell'e ait bir oyundur, son zamanlarda oldukça popülerleşen brawl stars gittikçe oyuncular tarafında keşfedilmeye devam ediyor. Oyun içerisinde birbirinden güzel epey özelliklere sahip bir sürü karakterler var, sizlere başlangıç olarak SHELLY adlı karakteri verecektir. SHELLY yakın savaşçı olmak üzere güçlü bir karakterdir, tüm karakterlerin birbirinden özel atışları ve özel güçleri vardır, bazı karakterler savunmayı daha iyi bazı karakterler ataklarında daha fazla hasar verirler. Oyun içerisinde bulunan oyun modlarından kazandığınız jetonlar ile kutu açabilirsiniz, kutulardan sahip olduğunuz güç puanı, oyun parası, elmas ve yeni karakter olabilir kutulardan yeni savaşçı çıkma oranı epey düşük olsa da oyun içerisinde farklı olan sandıklar mevcut, daha pahalı olan sandıklardan daha güçlü eşyalar verme olasılığı daha yüksektir.

∎ Brawl Stars Nasıl İndirilir ?
Brawl Stars Play Store ve App Store üzerinden kolayca indirebileceğiniz ücretsiz bir oyundur, oyunun kapladığı alan 293,9 MB dir.

1758859716_1603283861.jpg
brawl-stars-sc3-800x350.jpg
maxresdefault.jpg

ArdaDemr

Genel Moderatör
Bu oyunu eskiden oynardık, artık tadı kalmadı.

Ben hala oynuyorum ama hesabım çalınmasaydı :(

Ben bazen oynuyorum bu oyunu gayet eğlenceli, oyun da hile gibi şeyler de yok diye biliyorum tabi ne kadar doğru bilemem ama hiç karşılaşmadım ve bu çok güzel bir şey.

avnnn

Yazar
Eskiden oynaığım bir oyundur kendisi, kitlesi çocuklaşmaya başladığı için bırakmıştım.