Survival Titanyum Hilecileri Pvp ortamından yok etmenin yolu

Konular
1
Son günlerde giderek artan, hileyle milletin emeğine kast eden hilecileri titanyumdan, kazımanın çözümünü yazıyorum. Banlamakla, korumayla bir yere kadar, tabi bunlarda önemli ancak oyuna yeni bir oynanış güncellemesi getirilerek bu iş kökten çözülebilir diye düşünüyorum...
Bana göre Oyunculardan eşya düşürme yeteneği diye yetenek gelebilir. Bu yetenek 5m ye satılır bir kez alınca oyuncuda bu hak sürekli olarak durur. Yalnızca bu yeteneği satın alan oyuncular pvp de öldürdüğü oyuncudan eşya düşürebilir. Ölünce item yere düşme olayında, öldüren kişinin yetenek durumu baz alınır. Yetenek yoksa eşya düşürme de yok. Yeteneği olmayanlar birini kesince eşya düşüremez. Hileci biri 5m vererek bu yeteneği satın almak istemeyecektir. Hileye başvurmayanlar ise gönül rahatlığıyla satın alıp pvp keyfine devam edecekler. Hilecilerse ban riskini göze alamayıp, yetenek sahibi olmadan oyuncuları öldürecek ve onlardan eşya elde edemeyecekler.

Konular
19
Hileciler yeni hesap açarak açık alanda kendilerini gösteriyorlar. Bunun çözümü ise bana göre yalnızca, yeni oyuncuların giriş yapabileceği demo dünya açılabilir. Yeni oyuncular 24 saatini o dünyada geçirmeden diğer dünyalara katılamaz. Hileciler içinse full yeni oyunculardan oluşan bu demo dünyada hile açmak bir işlerine yaramayacağından hileyi yavaş yavaş bırakırlar.