Rainbow Six Parasite 5 dakikalık oynanış videosu sızdırıldı ve ardından telif yedi.

Konular
35
1617699681435.png

Önceden de bu oyun hakkında oynanış paylaşımları yapılsa da Ubisoft tarafından kaldırılmıştı veya telif yemişti, şu an ise elimizde 5 dakikalık bir Rainbow Six Parasite oynanış görüntüsü vardı ki, artık yok telif yedi ve kaldırıldı. Yine de ben alt tarafa kaldırılan videonun linkini koydum. Tom Clancy's Rainbow Six serisinin yeni oyunu Parasite, evrenin geleceğinde birkaç yıl ilerisinde geçiyor. Rainbow operatörleri insanlığın alanına bulaşan tamamen yeni bir tür mutasyona uğramış uzaylı parazitlere karşı dövüşecekler.

Rainbow Six Parasite oynanış videosu

PvE (Oyuncuya karşı çevre) türünde toplam 3 kişiyle oynanacak gergin, kaotik ve tamamen tahmin edemeyeceğimiz bir deneyim olacağı söyleniyor. Oyuncular karantina bölgesine her ilerlediklerinde takımları ile ilgili birçok şeyi riske atacaklar. Bu nedenle diken üstünde oynayacağımız Rainbow Six Parasite oynanışı hemen alt taraftaki videodakine benziyordu fakat yukarıda da dediğim gibi telif yedi ve kaldırıldı.

Videoda gördüğüm kadarıyla hızlı ve gergin bir atmosfere sahip, oyun oynanış mekanikleri açısından Rainbow Six: Siege'i çağrıştırmakta. Önceden de sistem gereksinimleri sızdırılan bu oyunun hiç de fena görünmediğini söyleyebilirim. Bu video aradan çok bir zaman geçmeden kaldırıldı, eğer kaldırılmasaydı siz değerli forum üyeleri de bu görüntülere ulaşabilecektiniz.

rainbow six parasite

Yine karantina bölgesine adım atmadan önce oyuncular techizatlarını ayarlayabilip seçecekler. Silahlarını ve yanında taşıyacakları yardımcı ekipmanları hazırlandıktan sonra asıl heyecan başlayacak. Görevlerin doğrusal olarak ilerlediği yapısıyla oyunculara gergin, hızlı ve birbirlerine güvenmek zorunda kalacakları bir ortam sunacak gibi duruyor. Eğer firma bu sızıntı videolarının önünü alamazsa büyük ihtimal ile ileride resmi ve uzun bir fragman göreceğiz gibi duruyor.

Ubisoft Montreal'de geliştirilen bu oyun için gelen resmi bilgilerin sayısı, sızıntılardan az kalıyor. Bu sebeple çıkış tarihi için tam olarak net bir bilgi yok fakat 2021-2022 mali yılında piyasaya sürülmesi planlanmakta. Tom Clancy's evrenini sevenleri oldukça heyecanlandıran yapısı ve vaat eden görüntüleriyle Rainbow Six Parasite için resmi bir fragman beklemeye devam ediyoruz...

Video kaldırılmasaydı siz değerli forum üyeleri de görebilecektiniz aranızda görenler illa ki vardır fakat görmeyenler için üzgünüm, yeni bir sızdırılan video geldiğinde atmaya çalışacağım.

İyi Forumlar.

Konular
5
Umarım çoğu oyunda olduğu gibi bu oyunda sızıntıdan dolayı erken çıkış yapıp buglarla dolu olmaz.Güzel bir anlatım elinize emeğinize sağlık.