PlayStation Plus: Aralık 2020

Oyuncular Şehri
Katılım
7 Kas 2020
Konular
10
Mesajlar
153
Tepki puanı
47
Puanları
810


Just Cause 4​
Solis'in aksiyon dolu açık dünya sandbox deneyimine dalın ve haydut ajan Rico Rodriguez'in ne pahasına olursa olsun geçmişi hakkındaki gerçeği bulmasına yardım edin. Çok çeşitli silahlarla, araçlar ve teçhizat kaosa neden olmaya ve gök gürültüsü getirmeye hazır olun!Rocket Arena​

Dinamik haritalar, heyecan verici oyun modları ve sürekli büyüyen çeşitli kahramanlardan oluşan bir kadroya sahip bu patlayıcı 3v3 nişancı oyununda kuralların roket yakıtında yazıldığı bir dünyayı keşfedin. Kaçışlarınızı nasıl zamanlayacağınızı, hedeflerinize nasıl liderlik edeceğinizi ve kadronuza göre yeni stratejiler ortaya çıkarırken benzersiz roketler ve yeteneklerde ustalaşın.


Worms Rumble​
Yoğun, gerçek zamanlı, arena tabanlı 32 oyunculu çapraz platform savaşıyla Worms dünyasını daha önce hiç oynamadığınız gibi yaşayın. Ölümden uzakta sadece Kutsal El Bombası olduğunuz Deathmatch veya Last Worm Standing gibi oyun modlarında Bazuka ve Shotgun gibi hayranların en sevdiği çeşitli silahları kullanın!
Bugsnax​
Oyuncular adayı keşfederken Yarı böcek yarı çerez atıştırmalıkları yaklamaya çalıştığınız nefes kesen macera oyunu! Young Horses tarafından geliştirilmiş bu oyun oyun severlerin beğenisi hakketti. 159Tl olan bu oyun Playstation Plus ile ücretsiz hale geliyor!

 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Gorkem0