Mobil Oyun: Idle Courier Tycoon

Oyuncular Şehri
Katılım
24 Kas 2019
Konular
11
Mesajlar
26
Tepki puanı
33
Puanları
1,560
unnamed.jpg

Idle Courier Tycoon
Century Games ’Idle Courier, fazlasıyla gerçek bir başlığı olan (trend olduğu gibi) başka bir sıradan simülatör oyunudur. Oyuncular bir teslimat işinden sorumludur. İki yükleme alanı olan küçük bir depoyla başlarsınız ve bir sonraki binaya genişlemek için yeterince kazanana kadar şirketin iş akışının çeşitli unsurlarını yükseltmeniz gerekir.
Idle Courier, çok fazla reklam oranına ve isteksiz oynanışına rağmen oyuncuyu meşgul tutmak için çok akıllıca bazı hileler kullanıyor.


Oyunun Stratejisinin Bir Parçası Olarak Reklamlar Kullanılıyor!

idle1.jpgIdle Courier, kendi kendine devam edebilen bir oyun. Oyuna zaten mevcut olan temel bir kurulumla başlıyorsunuz. Yükseltme düğmelerine hiç dokunmasanız bile, işletmeniz sonsuza kadar para kazanmaya devam edecektir. Teslimat rotalarını, makine yerleşimini belirlemezsiniz; Oyuncunun kontrol edebildiği tek bir şey vardır: ne kadar hızlı para kazandıkları. Binanızdaki makineleri yükselterek para kazanma oranınızı artırabilirsiniz. Tüm ücretsiz oynanabilen simülasyon oyunları gibi, oyuncunun bir sonraki yükseltme için yeterli paraya sahip olana kadar sabırla beklemesi bekleniyor. Ancak para kazanmanın daha az görünen başka bir yolu var ve bu aslında Idle Courier oynamaktan çok daha hızlı. Her dakika, oyuncu ekranının sağ tarafında bir VIP Yatırımcının geldiğini belirten bir bildirim yanıp söner. Oyuncular, hemen büyük miktarda para almak için ödüllü bir reklam videosunu izleyebilir. Idle Courier'de anlamlı bir ilerleme kaydetmek istiyorsanız, VIP reklamları izlemeniz gerektiği çok geçmeden anlaşılıyor. Ve böylece Idle Courier'in hedefi odağı değiştiriyor. Artık mesele oyun oynamak değil, oyunu oynamaya yetecek kadar para kazanmak için reklam izlemek.

Anahtar: Yavaş ve Kararlı İlerleyiş
idle2.jpg


Bir simülasyon oyunu hayranıysanız, kendi kendinize "Reklamları izlemekle ilgili bir oyun oynamak kulağa hiç eğlenceli gelmiyor!" Diyor olmalısınız.
Kulağa garip gelse de Idle Courier, oyuncu olmayan kitle hedef alınarak geliştirilmiş ve bu yüzden Century Games, bir meydan okuma aramayan bir kitleye hitap ediyor - hatta bir simülasyon oyunu aramıyorlardı bile.
Oynaması ücretsiz oyunlarda tipik olduğu gibi, yeni oyunculara yüksek sıklıkta ödüller ve yükseltmeler verilir. Oyunla daha fazla zaman geçirdikçe ödüllerin sıklığı düşer. Bir sonraki ödülünü kazanmadan önce daha uzun oynamalı ve aktif olarak oynamaya daha fazla zaman ayırmalıdır.


Para Kazanma Şekli

idle3.jpg


Idle Courier, uygulama içi satın almalar ve ödüllü video reklamlardan oluşan karma bir para kazanma modeli kullanır.
Idle Courier'de iki para birimi ilerleme sağlar: para (normal, oyun içi para birimi) ve mücevherler (premium para birimi).
Oyun döngüsü, para harcama ve kazanma etrafında döner. Oyuncu, teslimat işinin çeşitli unsurlarını yükseltmek için para harcıyor. Bu yükseltmeler, işletmenizin daha fazla para üretmesini sağlar ve oyuncu, daha da fazla para kazanmak için yükseltmelere yatırım yapar. Oyun içi mağazadan para satın alınamaz, ancak bir reklamı izleyerek kısa bir süre için üretim oranını ikiye katlayabilirsiniz. Zaman zaman, ödüllü bir video reklamı izlerseniz büyük miktarda para enjekte eden bir "VIP Yatırımcı" size yaklaşır.
Idle Courier işleri inanılmaz derecede basit tutar: Dükkan yalnızca Mücevher satar ve Mücevherler yalnızca Altın Kutu satın almak için kullanılabilir. Ayrıca oyuncunun kalıcı bonuslar sağlayan tek seferlik üç satın alma işlemi vardır: reklamları kaldırın, geliri kalıcı olarak ikiye katlayın ve 10 saate kadar çevrimdışı gelir elde edin.


Oyuncu Olmayanlar İçin Oyun

idle4.jpg


Oyuncu olmayanlarla heyecan uyandıran bir oyun tasarlamak, göründüğü kadar kolay değildir. Oyuncuları çok sık ödüllendirirseniz oyun tüm başarı duygusunu kaybeder. Yeterince ödüllendirmeyin ve ilerleme eksikliğinden hayal kırıklığına uğrayacaklardır. Gelir için reklamlara dayanan ücretsiz oynanabilen bir oyun olduğu gerçeğini bir kenara bırakın - oyuncuların ekranlarını kaplayan ve onları oyundan çıkaran reklamlar - ve elinizde gerçek bir bıktırabilen bir sorun var. Idle Courier, bu sorunları doğrudan ele alarak izleyicilerinin ve bir bütün olarak gündelik türü derin bir şekilde anladığını gösterir.

İndirme bağlantıları:


Idle Courier Tycoon İndir​
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Rospia
Katılım
12 Kas 2019
Konular
1
Mesajlar
304
Tepki puanı
111
Puanları
4,110
Ellerine sağlık, bu tür konuların değerinin bilinmemesi üzüntü verici..