Minecraft | EggWars Hakkında

Oyuncular Şehri

avnnn

Genel Moderatör
Katılım
16 Şub 2020
Konular
271
Mesajlar
878
Çözümler
2
Tepki puanı
1,130
Puanları
7,910
konu.png

22.png
EGGWARS NEDIR?
(bakalım kendi yumurtanı koruyup sucuklu yumurta yapabilecekmisin?)

Bir aralar en popüler Minecraft MiniGamesleri arasına girmiş olan EggWars ile tanışın. EggWars'ın amacı; hem SOLO hemde CO-OP olarak oynayabileceğiniz bir MiniGamestir. Doğduğunuz adadaki yumurtayı koruyarak diğer oyuncuların yumurtalarını kırmaya çalışmaktır. Adanızdaki bulunan Cevher Üreticilerini kullanarak kendinize zırh, kılıç, kazma gibi eşyalar satın alabilirsiniz. Aldığınız madenlerden Üreticileride aynı şekilde yükseltebilirsiniz. Üreticiyi yükseltmek demek daha fazla Cevher demektir. Orta adalara doğru giderek Elmas Cevheri toplayarak Obsidyen alabilirsin. Obsidyen ile Yumurtanı daha sağlam bir şekilde koruyabilirsin. Bu arada ortak üreticilerden madenler alıp daha hızlı gelişebilirsin.

konu2.png


EGGWARS NASIL OYNANIR?
(bakalım yumurtanı koruyabilmeyi becerebilecekmisin?)

Öncelikle doğduğunuz adanızdaki Cevher Üretici alanlarından 10 Tane Demir topluyorsunuz ve 2. Demir Üreticisini açıyorsunuz. Daha fazla demir biriktirerek blok, set ve kılıç alıyorsunuz. Yan adaya hızlı bir şekilde yol yaparak elemeye çalışıyorsunuz. 16 Tane Altın toplayarak Kendinize bir kazma alıyorsunuz. Bu kazma sizler için daha hızlı blok kıracaktır. Yani oyuncuların yumurtalarını daha kolay ve hızlı bir şekilde kırmanızı sağlayacaktır. Orta adalara yol yaparak elmas toplamaya çalışıyorsunuz. Topladığınız elmaslardan bir sürü Obsidyen yaparak yumurtanızı düzenli bir şekilde kaplıyorsunuz. Obsidyen blokları ile kapladıktan sonra üstüne cam veya saman ilede kapatabilirsiniz. Bu bloklar oyuncuların kırma süresini biraz daha azaltacaktir. Yumurtanızı kapladıktan sonra biraz daha Elmas veya Altın toplayarak kendinize Kılıç ve Zırh alarak oyunda oyuncuların biraz daha önüne geçiyorsunuz. Bunların hepsini uyguladıktan sonra oyunculara Rushlayabilir ve onları eleyebilirsiniz.

konu3.png


EGGWARS BILMENIZ GEREKENLER
(bildikleriniz bir damla, bilmedikleriniz ise bir okyanus.)

Oyun içerisinde hızlı ve kurnaz olmayı çok iyi bilmelisiniz. Kurnaz olmak sizleri zafere doğru götürür. Hızlı olmanız daha çabuk gelişip oyuncuları daha hızlı bir şekilde elemenizi sağlar. Adanızdan her zaman çıkmanız gerekir adanızda kalırsanız gelişmeniz daha geç ve yavaş olur bu yüzden adanızdan kesinlikle çıkmalısınız. Elmasları ve Altnları kesinlikle alıp kendinizi geliştirmeniz çok önemli. Yemek ihtiyacınızı her zaman bir adım önde tutmalısınız. Adanızda bulunan Cevher Üreticileri yükseltmenizi kesinlikle öneriyorum, yükseltirseniz adanızdan daha hızlı ve bol bir şekilde Cevher kasabilirsiniz. Bu Cevherler ile adanızın bir yanına yemek bölümü yapabilirsiniz. Ben sizlere pasta stoklamanızı öneriyorum. Adanızın bir yanına sandık koyup o sandığın içine yedek eşyalar dizebilirsiniz. Öldüğünüzde o sandıktan tekrar eşyalarinizi alıp tekrardan savaşabilirsniz.
 

Ardaym

Yönetici
Katılım
10 Kas 2019
Konular
227
Mesajlar
1,061
Çözümler
20
Tepki puanı
1,043
Puanları
8,710
Bu minigames'i zamanında çok oynardık, bana modası geçmiş gibi geliyor.