LoL'ün Yeni Yama (10.25) Yorumsal

Oyuncular Şehri
Katılım
22 Ağu 2020
Konular
4
Mesajlar
15
Tepki puanı
13
Puanları
1,510
LoL'ün anlamadığım bir noktası var zaten güçlü olan heroya buff verirsen diğer herolar ona karşı hiç bir şey yapamaz.Yani düşünsene zaten Yasuo ve Yone güçlü üstüne bir de onlara buff veriyorsun. Ve verdiğin şeyde zırh tarzı bir şey olsa. SALDIRI HIZI BÜYÜME ORAN nedir abi. Ve tek sıkıntı bufflanan herolar olsa . Riot Games'in tanklara karşı bir garezi var galiba. Yani tanklara hiç doğru düzgün buff getirdiklerini görmedim. Ve bu yamada tankların itemleri nerflenmiş ve nişancı itemleri bufflanmış.
eşyayeni5.PNG
eşyayeni3.PNG eşyayeni2.PNG
eşyayeni.PNG
eşyayeni4.PNG

Belki o kadar büyük bir şey değil fakat ilerde etkisini gösterecektir.
 

avnnn

Genel Moderatör
Katılım
16 Şub 2020
Konular
249
Mesajlar
835
Çözümler
2
Tepki puanı
1,049
Puanları
7,910
Güzel ve anlamlı bir konu olmuş, ellerine sağlık. (y)
 
Katılım
13 Kas 2019
Konular
41
Mesajlar
399
Tepki puanı
291
Puanları
3,310
Öncelikle oyunun başlarında çok etkili olmasalar da tank kahramanlar oyun sonlarına doğru 6 adet eşyaya sahipken adeta ölümsüz oluyorlar ve nişancı gibi karakterlerinin bir şansı kalmıyor, ve tank kahramanlarının 6 eşyaya sahip iken, nişancı gibi kahramanlara sağ tık yapmaları yeterli oluyor ve bu nişancı kahramanlarını çok geri düşürüyor. Bence Riot Games'in bunu yapmasının sebebi tank kahramanlarının 6 eşya ile ölümsüz olmalarını engellemek ve oyuna daha fazla strateji katmak yani tank kahramanları sadece can ve zırhtan ibaret olmasını engellemek. Bir oyunda kötü oynuyorsanız tank alıp sadece can ve zırh kasmanız size oyunu kazandırabilir ve riot bunun önüne geçiyor, nişancı karakterlerin hakkettiği gücü verdikten sonra artık bu oyunu iyi oynayanlar kazanacak!
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Rospia ve ArdaDemr
Katılım
10 Ara 2019
Konular
51
Mesajlar
79
Tepki puanı
253
Puanları
2,960
Sanırım en çok isyan ettiğin konu yone ve yasuo gibi heroların bufflanmış olması şuan ki oynadığımız meta ağırlıklı olarak tank metası bana göre Riot en mantıklı hareket yaparak oyunu tank metasından düşürme çabasında ve en mantıklı karar. Ekstradan içerik için eline sağlık güzel içerik olmuş
 
  • Vaov!
Tepkiler: OkanOzturk
Katılım
9 Ara 2020
Konular
70
Mesajlar
254
Çözümler
1
Tepki puanı
216
Puanları
2,110
LoL'ün anlamadığım bir noktası var zaten güçlü olan heroya buff verirsen diğer herolar ona karşı hiç bir şey yapamaz.Yani düşünsene zaten Yasuo ve Yone güçlü üstüne bir de onlara buff veriyorsun. Ve verdiğin şeyde zırh tarzı bir şey olsa. SALDIRI HIZI BÜYÜME ORAN nedir abi. Ve tek sıkıntı bufflanan herolar olsa . Riot Games'in tanklara karşı bir garezi var galiba. Yani tanklara hiç doğru düzgün buff getirdiklerini görmedim. Ve bu yamada tankların itemleri nerflenmiş ve nişancı itemleri bufflanmış. Ekli dosyayı görüntüle 3201Ekli dosyayı görüntüle 3203Ekli dosyayı görüntüle 3204Ekli dosyayı görüntüle 3205Ekli dosyayı görüntüle 3202
Belki o kadar büyük bir şey değil fakat ilerde etkisini gösterecektir.

Haklısın Riot Games'in bu konuda dikkatli olması gerek yoksa oyunu iyi oynayanlar değil belirli heroları alanlar kazanır.