League of Legends | TFT Set Ortası Güncellemesi: Silco Burada!

Oyuncular Şehri

avnnn

Genel Moderatör
Katılım
16 Şub 2020
Konular
249
Mesajlar
835
Çözümler
2
Tepki puanı
1,049
Puanları
7,910
silco_banner_tft_release.jpg


Size çok önemli bir sır vermek istiyorum. Şubatta gelecek Cihazlar ve Buluşlar sezon ortası genişletmesinde TFT tarihinde ilk kez TFT'ye özel bir birim geliyor: Silco. Evet, yanlış duymadınız. Arcane'in en başarılı yeraltı suç baronu bu şubatta Yakındiyar'a geliyor. Ama bu kötü adamı bir ekrandan diğerine uyarlamanın kendince zorlukları vardı.

League of Legends'ın şampiyon kadrosundan bağımsız ilk birimimiz olan Silco ekip için özgün zorluklar ve fırsatlar sunuyor. Normalde League of Legends şampiyonlarını Teamfight Tactics'e çok çalışarak uyarlayabiliyoruz ancak Silco League of Legends'a gelmiyor. Bu yüzden onu sıfırdan üretmek zorunda kaldık.

Silco kadar şeytani ve güçlü bir birim oluşturmak hiç kolay değil. Ama güç doğuştan en güçlü, en hızlı veya en akıllı olanlara değil, dikkatli şampiyon tasarımları olanlara gelir.

Biz de Silco'yu hepimizin tanıdığı ve çok sevdiği/nefret ettiği o güçlü kötü adama dönüştürmek için konsept, rigleme ve animasyon süreçlerine erkenden başladık. Ve erkenden yola koyulduğumuz için erkenden bir şeyler paylaşabiliyoruz! Ama siz yine de birimin henüz tamamlanmamış olduğunu ve güzel şeylerin zaman gerektirdiğini unutmayın.Yetenek seti hakkında bir şeyler paylaşmaya henüz hazır olmasak da Silco'nun çatışmaya gelince tam bir deha olacağını söyleyebiliriz...

Ve Silco TFT'deki League of Legends'dan olmayan ilk birim olsa da bu, gelecekte de türünün tek örneği olacağı anlamına gelmiyor. Belki komple Runeterra dışından birileri çıkagelir...

Yeni kötü adamımızın Yakındiyar'da ne işler çevirdiğini düşünüyorsunuz? Ha bir de, League of Legends dışından kim TFT'ye katılmalı?
 
Katılım
13 Kas 2019
Konular
41
Mesajlar
399
Tepki puanı
291
Puanları
3,310
Riot Games League Of Legends oyununa uyarlayamadığı şampiyonları TeamFight Tactics oyununa uyarlamaya başlıyor...


excitement GIF
 
  • Beğen
Tepkiler: BatuhanFAKE