Davinci Ekonomi Botu

Konular
1
Herkese Merhabalar;
Bugün tamamen kendi projem olan BETA Sürümü ile Davinci Botumu tanıtacağım!

Türkiye'de ilk olan sistemleri ile diğer ekonomi botlarından farklı bir yapıt.
İçerisinde Çiftcilik-Kutular-Dünya Keşifi-Meslekler-Pet-Ev-Oyunlar ve daha bir çok özelliği ile Türkiye'nin en gelişmiş ve en farklı ekonomi botudur.

İlk başta bizi d!yardım komutu karşılamakta.
yardım.png

Meslekler Sistemine bir göz atalım!

d!meslek yazarak meslek sistemini açabilirsiniz!

meslekler.png

Meslekler level şeklinde olup çalıştıkca kendi içerisinde rank atlayabilirsiniz!

meslekbilgi.png

Meslek durumunuzu öğrenebilirsiniz.

d!meslekdurum yazarak paneli açabilirsiniz
!

meslekdurum.png

Meslekte çalışma süreleri vardır yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz gibi d!çalış yazarak çalışmaya başlıyorsunuz ve belirlenen zaman dolmadan ödülleri alamıyorsunuz.

Gelelim market kısmına d!market yazarak paneli açabilirsiniz!
market1.png

market2.png

Market'e malzemede satabilirsiniz. Kutudan çıkan değerli taşları satarak paranızı katlayabilirsiniz.

d!market-sat yazarak paneli açabilirsiniz!
market-sat.png

Market'ten hayvan alıp hayvanları besleyerek para kazanabilirsiniz o halde gidelim çiftlik sistemimize :)

d!hayvan yazarak sahip olduğunuz hayvanları görüntülüyebilirsiniz
hayvan.png

Tabiki level sistemi hayvanlar içinde geçerli belirli seviyeye geldiği zaman özellik olarak gelişmiş oluyorlar gelin bu level sistemine bir göz atalım!

hayvanbilgi.png

Peki hayvanlarım nasıl level atlıyacak diye sorarsanız hemen cevap vereyim!
Bildiğiniz üzere gerçek hayatta'da hayvanlar yem yiyip karınlarını doyurmaktadır.
Davinci'de de durum aynı şekilde hayvanlarınıza yem vererek onların xp kazanmasını sağlayabilirsiniz gelin hayvan besleme paneline bir göz atalım.

hayvanbesleme.png

Tabiki sadece hayvan besleyerek xp kazanmıyorsunuz birde kutu sistemimiz var oradan da kutu açarak hayvanlara xp kazandırabilirsiniz.

d!kutular yazarak kutu panelini açabilirsiniz.

pcqpnme.png

Kutu içerik bilgilerini menü'den öğrenebilirsiniz.

Gelelim Davinci'nin en güzel sistemlerine. Keşif sisteminde 3 adet bölge bulunmakta hepsinin kendine özel ödülleri ve keşif süreleri mevcut değerli taşlar, cevherler ve çok fazla Davinci Coini bu bölgelere gidebilmek için 1 adet at'a ihtiyacın var onuda d!market'den alabilirsin.

d!keşif yazarak paneli açabilirsiniz!
ja7izzi.png

Keşif sistemin de bölgeler hakkında bilgi alabilirsiniz!

be9uww2.png

Şimdi de Türki'ye de hiçbir ekonomi botunda olmayan pet sistemine geçelim. Sizlerde çok beğeneceksiniz :)

d!petshop komutu ile evcil hayvan satın alabilirsiniz.
torozck.png

Aldığınız evcil hayvan ile oyun oynayabilir, karnını doyurabilir ve onu yıkayabilirsiniz.
lvqa886.png

Sistem bu kadar değil tabiki. Ev sistemide mevcut aldığınız evcil hayvanı d!emlak dan satın aldığınız ev de gösterebilirsiniz ve bunu isteyen herkes görebilir.
j7fmu5u.png

Birbirinden çeşit pet'ler ile dilediğiniz kadar eğlenebilirsiniz Davinci sizler için burada :)

Bir çok Log sistemi Ekonomi-Level-Mesai hepsini istediğiniz gibi aktif edebilirsiniz.

Ekonomi LOG
ewij047.png

Mesai LOG
mm4x20s.png

Level LOG

i4p6xrf.png

Borsa sistemi olarak dilediğiniz kanalı belirleyebilirsiniz o kanala Davinci 3 Saatte bir borsa kur güncellemesi paylaşacak
d!borsa yazarak paneli açabilirsiniz.

tuof1qo.png

4 adet oyun bulunmaktadır bunlar;

Rulet-TKM-TekVuruş-Zar

Oyunlar tamamen hepsinden farklı ve gelişmiş şekildedir. Oyunlarda level sistemi mevcuttur
Daha çok para kazanmak için boost satın alabilirsiniz işte boost paneli

d!boost yazarak paneli açabilirsiniz.
qe9011t.jpg

Arkadaşlar Botum bu şekilde daha tanıtamadığım birkaç özellik kalmış olabilir şuanda BETA sürümü ile piyasaya çıkarıyorum sizde dilersiniz ki bir çok hata olabilir bunlar zamanla düzelecek şeyler sizlerden ricam botumu kullanmanız ve beni desteklemeniz Destek sunucuma gelerek bana hataları bildirebilirsiniz iyi kullanımlar diliyorum.

Botu Davet Et

Destek Sunucum

• Beğen
Tepkiler: Dolica ve Sperayz

Sperayz

Yönetici
Konular
70
Tek kelime ile mükemmel bir konu, emeklerine sağlık.

Konular
0
ccccooookk güzel yararlı a

Diezombie92

Yazar Şefi
Konular
29
Mükemmel görünüyor, birçok kişinin seveceğine eminim.