Bedava C# Minecraft Launcher

main_en.png
blur_behind_en.png
literally_code_behind_en.png
accounts_en.png
mods_en.png
resourcepacks_en.png
settings_en.png
versions_en.png

İndir:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

VirusTotal:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Nasıl düzenleneceği ve çalıştırılacağı ile ilgili konu gelecektir .

İşe yarayabilecek bir şeye benziyor, yararlı konu için teşekkür eder iyi forumlar dilerim!

@OkanOzturk Kod açık kaynak kodlu ve sorunsuz çalışıyor . Nasıl çalıştıracağım dersende İlk Visual Studio 2019 Professional indirmelisin .Ve uygulama içinden .net masaüstü geliştirmeyi seçmelisin .Eğer C# bilmiyorsan editlersin bilmiyor sanda ya bana discordan ulaş yada yeni konumu bekle .
Discord :{MirzaP}#4187

SalgamSuyu

Genel Moderatör
@OkanOzturk Kod açık kaynak kodlu ve sorunsuz çalışıyor . Nasıl çalıştıracağım dersende İlk Visual Studio 2019 Professional indirmelisin .Ve uygulama içinden .net masaüstü geliştirmeyi seçmelisin .Eğer C# bilmiyorsan editlersin bilmiyor sanda ya bana discordan ulaş yada yeni konumu bekle .
Merhaba, Türkçe yazımı ve imla kurallarında sorun yaşıyor gibisiniz. Bunların öğrenimi için internet sitelerinde birçok ders var. Eğer öğrenemezseniz Discord üzerinden bana ulaşın. İyi günler iyi forumlar dilerim.

• Hahaha!
Tepkiler: OkanOzturk
Bide noktadan sonra "ve" gelmez.

Güzel olmuş.
EDIT: Tasarım anlamında yani.

Kodu direk açsak studioda tasarımlar gelirimi ve login yeri direk isim yazma ilemi

visual studio 2019 ilemi yapacağız dc den anlatırmısın