Ajan 47, Hitman 3'ün bir sonraki ücretsiz konumunda bazı korsanları sallamayı hedefliyor

Oyuncular Şehri
Katılım
15 Kas 2019
Konular
29
Mesajlar
82
Çözümler
1
Tepki puanı
87
Puanları
2,610
Hitman 3 (yeni sekmede açılır) bu ay içinde tüm oyuncular için ücretsiz olacak yeni bir konumda yerini alıyor. Ambrose Adası (Google Sekmesinde aratılabilir) olarak adlandırılan yeni bölge, Andaman Denizi'nde tehlikeli bir korsan grubu için saklanma yeri olarak hizmet veren gizli bir koy.Ambrose Adası, yeni mücadeleler, hedefler ve açılabilir ödüllerle dolu "tamamen keşfedilebilir bir sandbox"tır. Paha biçilmez Ajan 47 olarak, eski bir dostun bir hatayı düzeltmesine yardım etmek için oraya gideceksiniz. Ne hatası, soruyorsun? Şimdilik, bu sıkı bir şekilde korunan bir sır olarak kalıyor, ancak "Ambrose Adası'nda olmanın" bunun büyük bir parçası olabileceğinden şüpheleniyorum.

Temmuz güncellemesi ayrıca Bangkok'taki Himmapan Otel'i ücretsiz konum rotasyonuna geri getiriyor, yani 17 Temmuz'a kadar Hitman 3 sahipleri ve ücretsiz başlangıç paketi oyuncuları dahil herkes için ücretsiz. "Devrimci" olarak da bilinen Vicente Murillo, ayrıca bir sonraki Zor Hedef olarak geri döndü: Üç tane kafa koymak ya da onu sonsuza kadar kaybetmek için 18 Temmuz'a kadar vaktin var. (Ya da en azından bir dahaki sefere Zor Hedef rolüne geri dönene kadar.)

hitman-3-review_jkt7.jpg

Başka bir Zor Hedef 15 Temmuz'da görünecek: Ne yazık ki tam bir güvenlik detayıyla seyahat eden Wen Ts'ai, "Gurme". Hedef gruplarından herhangi birini tamamlayabilen oyuncular için sunulan şık Yanardöner Katana ile Yeni Zor Hedef Oyun Salonları da yolda.

Ambrose Island'ın 26 Temmuz'da yayınlanması planlanıyor. "Topluluk tarafından bildirilen sorunları" çözmeyi vaat eden ve ayrıca bazı yaşam kalitesi değişiklikleri içeren yeni konumun yanında bir oyun güncellemesi yayınlanacak. Güncelleme yayınlandığında tam yama notları yayınlanacak. (Ambrose Adası'nın kendisi hakkında daha fazla bilgi "yayınlanmaya daha yakın" olacak)