Yeni Discord Geliştirici Rozeti: Active Developer | Nasıl Alınır Videolu Anlatım!

Konular
32
Herkese merhaba, bu videomda discord'a yeni gelen geliştirici rozetini(active developer) sizlere tanıttım. Bu rozet discord hesabınızda yer alacak havalı bir simge olarak kalacak ve alması çok basit. Discord botunda uygulama komutları olan her geliştirici discord'a talep üzerine bu rozeti alabilecek.

AKTİF GELİŞTİRİCİ ROZETİ NEDİR?
Geliştirici topluluğunun sıkı çalışmasını ve yaratıcılığını takdir etmek amacı ile sunulmuş yeni bir geliştirici rozetidir.

GELİŞTİRİCİ EKİBİNDE OLURSANIZ NE OLUR?
Slash komutlarını destekleyen bir discord botunun ekibine üye olan her discord hesabıda bu rozeti almak için başvuru yapabilecek.

BOTUMA SLASH KOMUTU EKLEDİM BAŞVURU EKRANI GELMEDİ?
Botunuza global slash komutu ekleyip bu komutu bir discord sunucusunda kullanın ve en az botunuz 32 saat boyunca aktif olarak bu komut ile hizmet versin. Bu işlemin sonunda 24 saatlik kontrol süresinden botunuz geçecektir ve başvuru ekranı sizede gelecektir.

Ekli dosyalar

• 13.11.2022_13.26.39_REC.png
    13.11.2022_13.26.39_REC.png
    87 KB · Görünt.: 100
  • Beğen
Tepkiler: Diezombie92

Diezombie92

Yazar Şefi
Konular
29
Eminim ki birçok kişinin hoşuna gidecek bir özellik olacak. Discord, kendisi ve kullanıcılarına gerçekten değer veriyor benim gözümde.

• Beğen
Tepkiler: umutbayraktar