VALORANT'a Eklenecek Yeni Karakter: Killjoy ve Yetenekleri

Konular
34
1596020474849.png

VALORANT'a Eklenecek Yeni Karakter: Killjoy ve Yetenekleri

Dünya tarafından bilinen League Of Legends'ın geliştirici firması Riot Games tarafından geliştirilen VALORANT oyununda hala çokça gizem bulunuyor. Bunlardan biriside yeni çıkacak olan ajan Killjoy, bu ajanımızın birkaç görseli yayınlanmış olmasına rağmen henüz net görseli bulunmamaktadır.

Ajanın özelliklerini tanıtır nitelikte bir video yayınlanıp kısa bir süre sonra kaldırıldı ancak bilgilerinin yer aldığı sayfa hala duruyor. Bir VALORANT oyuncusu Killjoy'un tüm özelliklerini tek tek kaydedip Youtube kanalında yayınladı. Hadi Killjoy'un özelliklerine biraz göz atalım!

Yeni Ajan Killjoy'un Yetenekleri

ALARMBOT

Killjoy'un bu yeteneğinde menziline giren düşmanlara saldıran bir bot var. Alarmbot sadece hasar vermiyor ve hedefi her yerden gelebilecek olan saldırılara karşı iki kat savunmasız bırakıyor.

Taret

Bu yetenekte karakter bir bölgeye Taret kuruyor ve Taret 180 derecelik alan içerisindeki hedeflere otomatik ateş ediyor. Savunma sırasında oldukça etkili olacağını düşündüğüm bir yetenek.

Nanoswarm

Bu yeteneğimizde bir el bombası atılıyor. Bomba sessiz bir şekilde gidiyor ve indiğinde Nanoswarm aktif ediliyor. Aktif olduktan sonra hedeflere hasar veren nanobotlar çıkıyor.

Lockdown

Bir cihaz yerleştiriyorsunuz ve 8 saniye boyunca bölgenin içindeki tüm hedefleri 8 saniye boyunca donduruyor. Rakipler bu cihazı yok edebilse bile birden fazla yerleştirilebilir.

VALORANT'ın yeni ajanı Killjoy'un yeteneklerini çok beğendim. Karakterin çıkması için sabırsızlıkla bekliyorum ve sizin düşüncelerinizide merak ediyorum. Siz Killjoy hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum olarak belirtirseniz sevinirim, iyi forumlar.​

Konular
61
Dün arkadaş 1 saat reynaa reynaa diye susmadı. Bunun üzerine bu yorumu yapınca sen şaşırdım, tek yapan o değilmiş demek ki 😅🤣
Asıl bunu yapanın tek benim arkadaşım olmaması üzerine çok şaşırdım. Ne de olsa REYNAA REYNAAAA

Konular
41
Valorant'ı gerçekten çok oynamak isterdim ama bilgisayarım kaldırmadığı için oynayamıyorum ne yazık ki. :(

• Beğen
Tepkiler: ErenSB
Konular
61
Valorant'ı gerçekten çok oynamak isterdim ama bilgisayarım kaldırmadığı için oynayamıyorum ne yazık ki. :(
Oysaki sistem gereksinimleri gerçekten düşük bir oyun, neden kaldırmasın ki? Sisteminin özelliklerini at bence kaldırtırız o oyunu.

• Beğen
Tepkiler: ErenSB