Valorant Yeni Ajan Astra'nın Yetenekleri

Konular
6
Valorant yeni ajanını tanıttı.
Siz de yeni ajanımız Astra'nın yeteneklerini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz!
1614525606008.png

İlk olarak tüm yetenekler ile bağlantılı olan Ultimate Yeteneğine geçelim.

Ultimate Yeteneği = Astral Form ve Kozmik Bölünme

Astral Form;

Astra, Astral formuna geçer ve aşşağıdaki gibi harita karşısına gelir, bu formdayken istediği yerlere sol tıklayarak yıldızlarını yerleştirebilir. Astra yeteneklerini bu yıldızlara bakarak kullanır.
1614526940837.png

Kozmik bölünme;
Astra, Astral formuna geçer ve yukardaki gibi harita karşısına gelir, bu formdayken sağ tıklayarak 2 adet yer seçer, seçtiği 2 yer birleşir ve haritada devasa bir duvar oluşur.
Bu duvar mermileri engeller ve sesleri önemli ölçüde azaltır.

Q Yeteneği = Nova Atışı

Aktif etmek için yıldıza bakarak Q tuşuna bas, yetenek kullanıldığı zaman etrafındaki oyuncuları sarsar. (Breach'in yetenekleri gibi)

E Yeteneği = Nebula
Aktif etmek için yıldıza bakarak E tuşuna bas, yetenek kullanıldığı zaman duman oluşturur.

C Yeteneği = Yerçekimi Kuyusu

Aktif etmek için yıldıza bakarak C tuşuna bas, yetenek kullanıldığı zaman etrafındaki oyuncuları içine çeker, belli bir süre sonra yetenek patlayarak içinde olan kişileri kırılgan hale getirir.

F Yeteneği = Dağıtım

Aktif etmek için yıldıza bakarak F tuşuna bas, yetenek kullanıldığı zaman baktığınız yıldızı dağıtır ve yerine onun gibi görünen kısa süreli sahte bir bulutsu oluşturur.
Dağıtılan yıldızı biraz bekledikten sonra yeniden yerleştirebilirsiniz.

Güzel ajanımızın yetenekleri bunlardı. Eğer yazım hataları varsa üzgünüm (Eminim yazım hatası ile doludur) Ama açıklayabildiğim kadar açıklamaya çalıştım. Eğer sorunuz olursa belirtebilirsiniz.

Konular
6
Eğer yanlış yere açtıysam yerini değiştirin silmeyin lütfen

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
Bir kaç tanıtım videosunu izlemiştim biraz OP bir çara benziyor, çıksın bakalım deneriz. Konu biraz dağınık olmuş, biraz daha toparlarsan daha hoş ve düzenli olur. Emeğine sağlık.

Konular
35
Valorant oyununu pek bilmem ama iyi bir karakter gibi görünüyor, ellerine sağlık.

Konular
71
Valorant yeni ajanını tanıttı.
Siz de yeni ajanımız Astra'nın yeteneklerini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz!
Ekli dosyayı görüntüle 4253
İlk olarak tüm yetenekler ile bağlantılı olan Ultimate Yeteneğine geçelim.

Ultimate Yeteneği = Astral Form ve Kozmik Bölünme

Astral Form;

Astra, Astral formuna geçer ve aşşağıdaki gibi harita karşısına gelir, bu formdayken istediği yerlere sol tıklayarak yıldızlarını yerleştirebilir. Astra yeteneklerini bu yıldızlara bakarak kullanır.
Ekli dosyayı görüntüle 4254
Kozmik bölünme;
Astra, Astral formuna geçer ve yukardaki gibi harita karşısına gelir, bu formdayken sağ tıklayarak 2 adet yer seçer, seçtiği 2 yer birleşir ve haritada devasa bir duvar oluşur.
Bu duvar mermileri engeller ve sesleri önemli ölçüde azaltır.

Q Yeteneği = Nova Atışı

Aktif etmek için yıldıza bakarak Q tuşuna bas, yetenek kullanıldığı zaman etrafındaki oyuncuları sarsar. (Breach'in yetenekleri gibi)

E Yeteneği = Nebula
Aktif etmek için yıldıza bakarak E tuşuna bas, yetenek kullanıldığı zaman duman oluşturur.

C Yeteneği = Yerçekimi Kuyusu

Aktif etmek için yıldıza bakarak C tuşuna bas, yetenek kullanıldığı zaman etrafındaki oyuncuları içine çeker, belli bir süre sonra yetenek patlayarak içinde olan kişileri kırılgan hale getirir.

F Yeteneği = Dağıtım

Aktif etmek için yıldıza bakarak F tuşuna bas, yetenek kullanıldığı zaman baktığınız yıldızı dağıtır ve yerine onun gibi görünen kısa süreli sahte bir bulutsu oluşturur.
Dağıtılan yıldızı biraz bekledikten sonra yeniden yerleştirebilirsiniz.

Güzel ajanımızın yetenekleri bunlardı. Eğer yazım hataları varsa üzgünüm (Eminim yazım hatası ile doludur) Ama açıklayabildiğim kadar açıklamaya çalıştım. Eğer sorunuz olursa belirtebilirsiniz.
Güzel karaktere benziyor :D

Konular
61
Ellerine sağlık!