Unturned

Meli

Özel Üye
Konular
47
unturned.png

Selamlar millet! Geliştiricisi Smartly Dressed Games olan Unturned bizlere hayatta kalma ve aksiyon macerası sunuyor. Oyunun çıkış tarihi 7 Temmuz 2017 ve şu anda oldukça popüler olan oyun Steam'de genellikle tavsiye edilir durumda. Oyunun amacı; Hayatta kalma olup, zombilere yakalanmadan yaşamaya çalışmak. Büyük bir haritada, yıkılmış binalardan toplayacağınız silahlar, yiyecekler/içecekler ve ilk yardım eşyaları sizin hayatta kalmasına yardımcı olacaktır. Oyunda hayvanları avlayabilir, balık tutabilir ve ekin ekebilirsiniz. Kendinize bir sığınak yapıp, bunu dekore edebilir ve güçledirebilirsiniz. Barikat, mobilya, tuzaklar ve makineler kullanabilir sığınağınızı koruyabilirsiniz. Kendinize araçlar edinebilirsizde, bu araçlar sizi diğer oyunculardan ve zombilerden koruyacaktır. Kara araçları; (Tanklar, ATVler ve motorlu kızaklar) Hava araçları; (Helikopter, deniz uçağı ve savaş jetleri) Deniz araçları; (Jetski ve hoverkraft gibi deniz araçları). Ama tabii ki bu araçlar su ile çalışmıyor değil mi :) Araçlarınız için yakıt toplamanızda gerekecek. Dikkat edin! Zombiler aç ve sizi yemek istiyor olacak...

SİSTEM GEREKSİMLERİ
MİNİMUM GEREKSİMLER;
  • İşletim Sistemi: Windows 7 32-bit
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
OYUNDAN GÖRSELLER

unturned1.jpg

unturned2.jpg

unturned3.jpg

unturned5.png

Oyun tavsiyem bu kadardı, beğendi iseniz ne mutlu bana... İyi günler iyi forumlar dilerim.

salgamkonu.png

Son düzenleme:
Konular
4
Oyunun çıkış tarihi dışında bir kusur yok (y)