Undertale'da En Kolaydan En Zor'a Boss'lar -Spoiler Uyarısı-

Konular
30
Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle Undertale'da en kolaydan en zora olan Boss Fight'ları sıralıyacağım.
Bunların tamam bana göredir, size başka karakterler daha zor gelebilir.

1- Mettaton Neo (Soykırım Sonu)

Undertale'da Soykırım sonunda ilerliyorsanız bu karakteri tek vuruşta öldürebiliyorsunuz. Üstelik hiçbir hasar vermiyor.

2- Toriel

Bu anne şefkati gösteren karakter en kolay Boss'dur. Sizi öldürmeye dayanamaz, bir yerden sonra canınızı yakamaz.

3- Papyrus

Papyrus'da sizi öldüremez. Canınız 1'e indiğinde sizi bir yere kitler. Kitlemek yanlış olur, direkt çıkabilirsiniz. Bazı saldırıları zorlayıcı olabildiği için 2. sırada yer alıyor.

4- Muffet

Bu örümcek saldırılarından kolayca sıyrılabildiğimiz için 3. sırada yer almaktadır. Ama bazen zorlayabiliyor.

5- Undyne

Kraliyet Muhafızlarının Başı olan Undyne sizi zorlayabilecek bir karakterdir. Hele hızlıca mızrak atması baya zorlayıcıdır.

6- Asgore

Yeraltının Kralı Asgore bana Muffet kadar kolay gelmektedir, fakat en son saldırıları biraz zorlayıcıdır.

7- Mettaton EX

Bu robot beni çok zorlamıştı. bazen cidden şu bombalar çok hasar veriyor. Bu yüzden 6. sıramızda yer alıyor.

8- Undyne the Undying (Ölmeyen Undyne)

Bu oyunda en zorlandığım karakterlerden biridir. Undyne'na bildiğin Keskinlik V Mızrak vermişler. Bir vuruşu canımızın yarısını götürüyor zaten. En az 5 deneme geçebileceğiniz bir Boss'dur.

9- En zor en sona: Sans

Undertale'daki en zor ve en uzun Boss'dur. Ne kadar *Gözle yaptığımızda Sans 1 ATK 1 DFS, kolay düşman. Sadece 1 hasar verebiliyor yazsada çok zordur. En son atağı en zoru olduğunu söyleyebilirim.

Evet arkadaşlar bugünde bir rehber yazısı yazdım. Eğer bunun gibi şeyleri isterseniz belirtebilirsiniz, iyi günler dilerim herkese ^.^

• Beğen
Tepkiler: NezihEge ve Rospia

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
Yararlı konu olmuş ellerine sağlık :3

• Beğen
Tepkiler: NezihEge