Yardım TLauncher Optifine'ları Çalışmıyor.

Konular
30
Merhaba arkadaşlar birkaç aydır bu sorunla karşılaşıyorum. TLauncher adlı Minecrat Launcher'ında 1.14 ve üstü Optifine'lara giremiyorum. Java ile ilgili bir hata alıyorum. Java'm en sürümde olmasına rağmen giriş yapamıyorum, lütfen yardım edin.

Not: Bu sorun TLauncher'ı indirdikten birkaç ay sonra ortaya çıktı.

• Beğen
Tepkiler: IlkerKuzey
Çözüm
Minecraft başlatıcı launcher'lar oyunu başlatırken belirli argüment'ler girerek oyunu başlatır bazı sürümlerde bu argüment'ler değişmektedir TLauncher kendi launcher içine bunun desteğini koymadıysa bu sebepten başlatamıyor olabilir. TLauncher daha üst bir sürümü çıktıysa buna güncelleyebilir yada farklı güncel bir launcher kullanabilirsiniz.
Konular
61
Java ile ilgili bi hata alıyodum ben de eski bilgisayarımda, yenisinde öyle bir sıkıntı yaşamıyorum. Windows sürümünüzle alakalı olabilir belki bilmiyorum. Yani ben de alıyodum bi hata ama şu an almıyorum bi sıkıntı yok.

• Beğen
Tepkiler: IlkerKuzey
Oyla 0

OkanOzturk

Yönetici
Konular
23
Minecraft başlatıcı launcher'lar oyunu başlatırken belirli argüment'ler girerek oyunu başlatır bazı sürümlerde bu argüment'ler değişmektedir TLauncher kendi launcher içine bunun desteğini koymadıysa bu sebepten başlatamıyor olabilir. TLauncher daha üst bir sürümü çıktıysa buna güncelleyebilir yada farklı güncel bir launcher kullanabilirsiniz.

Oyla 0
Çözüm