Titanyum 1.4'de Gelmesi Muhtemel "Gelişmiş Kurallı Düello Sistemi"

Sizce Titanyum 1.4'de Arena Kuralı Seçebilme Gelir mi?

• İmkansızzzz

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6
Konular
24
Arkadaşlar size titanyuma gelmesi muhtemel olan "Geliştirilmiş Kurallı Düello Sisteminde" yer alan ayarlarlamaları paylaşmak istiyorum. Bu geliştirmenin gelmesiyle birlikte düelloda kural bozanlar tarih olacak. Benim gelmesine kesin gözle baktığım düello kuralları sisteminde, tahminlerime göre bu kurallar yer alacak. Sonoyuncu adminleri zekidir, tahmin ediyorum aşağıdaki tarzda arena kuralları için bu kriterleri getireceklerdir. Yani umarım :)

Bu kuralların nasıl ayarlanacağı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar Sonoyuncu Among Us oyununda özel oda kurduğumuzda ayarlamalar yapabildiğimiz kitap şeklindeki menü'ye baksın. Büyük ihtimal Titanyum 1.4'de düello ayarları seçerken o tarzda bir ekranda seçeceğiz.

Sizi daha fazla bekletmeden konuya geçiyorum. Buyurun "Titanyum Gelişmiş Kurallı Düello Sistemi"nde Yer Alması Muhtemel olan Kurallar

1-) Yere Ağ koyma (açık-kapalı) *kapalı seçiliyken ağ koyulamayacağı için yerleştirme süresi bir işe yaramaz.
1.1-) Ağ yerleştirme süresi (5sn-10sn-kapalı)

2-) Blok koyma (açık-kapalı)
2.1) Buz koyma (açık-kapalı)
2.3-) Su kovası kullanabilme (açık-kapalı)

3-) Yere İtem atma (açık-kapalı)
3.1-) Yerden İtem alma (açık-kapalı) *düello bitişi yerden item alınabilir

4-) Patlayıcı Zehirleyici iksirinden etkilenme (açık-kapalı) *her iki oyuncu için geçerlidir!
4.1) Patlayıcı Yavaşlık iksirinden etkilenme (açık-kapalı) *her iki oyuncu için geçerlidir!
4.2) Patlayıcı Zayıflık iksirinden etkilenme (açık-kapalı) *her iki oyuncu için geçerlidir!
4.3) Patlayıcı/İçilebilir rejenerasyon iksirinden etkilenme (açık-kapalı) *her iki oyuncu için geçerlidir!
4.4) Patlayıcı/İçilebilir Ateş direnci iksirinden etkilenme (açık-kapalı) *her iki oyuncu içinde geçerlidir!
4.5) Patlayıcı/İçebilir Hız iksirinden etkilenme (açık-kapalı) *her iki oyuncu içinde geçerlidir!
4.6) Patlayıcı/İçilebilir Kuvvet iksirinden etkilenme (açık-kapalı) *her iki oyuncu içinde geçerlidir!

5-) Olta kullanımı (açık-kapalı)
5.1-) Büyülü elma ve altın elma kullanıma (açık-kapalı)
5.2-) Yemek kullanımı (açık-kapalı) *kapalı seçiliyken acıkmazsınız
5.3-) Patlayıcı iksir fırlatma süresi (açık-kapalı) *kapalı seçiliyken Anında sağlık 2'iksiri de dahil olmak üzeri, bütün patlayıcı iksirlerin fırlatma süresi ortadan kalkar.
5.4-) Çakmak kullanımı (açık-kapalı)
5.5-) Ender Pearl kullanımı (açık-kapalı)

6-) Zırh Giyimi Kuralları (Hatırlatma: Zırh Giyimi kurallarından sadece bir tanesi Arena için aktif edilebilir. Bu kurallar aşağıda yazmaktadır. Bu kurallardan herhangi birini seçmek zorunludur)

6.1-) Demir zırhlı düello kuralı (açık-kapalı) *her iki taraftanda kim demir hariç başka bir zırh giyerse onun vuruşları sayılmayacaktır! Fakat hasar yiyecektir!
6.2-) Elmas zırhlı düello kuralı (açık-kapalı) *her iki taraftanda kim elmas hariç başka bir zırh giyerse onun vuruşları sayılmayacaktır! Fakat hasar yiyecektir!
6.3-) Titanyum zırhlı düello kuralı (açık-kapalı) *her iki taraftanda kim titanyum hariç başka bir zırh giyerse onun vuruşları sayılmayacaktır! Fakat hasar yiyecektir!
6.4) Karma zırhlı düello kuralı (açık-kapalı) *her iki tarafta her çeşit zırhı giyme hakkına sahiptir vuruşları sayılacaktır.
6.5) Zırhsız düello kuralı (açık-kapalı) *her iki taraftan kim zırh giyerse onun vuruşları sayılmayacaktır. (1 parça bile ZIRH giyilmemeli)

7-) Kılıç Kullanımı Kuralları (Hatırlatma: Kılıç Kullanımı kurallarında sadece bir tanesi Arena için aktif edilebilir. Bu kurallar aşağıda yazmaktadır. Bu kurallardan herhangi birini seçmek zorunludur)

7.1-) Demir kılıçlı düello kuralı (açık-kapalı) *Demir kılıç hariç başka kılıçla saldıran oyuncunun vuruşları sayılmayacaktır.
7.2-) Elmas Kılıçlı düello kuralı (açık-kapalı) *Elmas kılıç hariç başka kılıçla saldıran oyuncunun vuruşları sayılmayacaktır.
7.3-) Titanyum savaş baltalı düello kuralı (açık-kapalı) *Titanyum savaş baltası hariç başka kılıçla saldıran oyuncunun vuruşları sayılmayacaktır.
7.4-) Özel kılıçlı düello kuralı (açık-kapalı) *Özel kılıç kategorisinde yer alan (buz perisi,zehirli keskinlik,gökyüzü kılıcı,kan kılıcı) hariç başka kılıçla saldıran oyuncunun vuruşları sayılmayacaktır.
7.5-) Karma kılıçlı düello kuralı (açık-kapalı) *her iki tarafta her çeşit kılıç kullanma hakkına sahiptir, vuruşları sayılacaktır.
7.6-) Yumruk yumruğa düello kuralı (açık-kapalı) *her iki tarafta eline saldırgan bir eşya aldığı takdirde vuruşları sayılmayacaktır. (yay çekme dahil)

8.) Zırh, Kılıç ve Yay Eşyaların Büyüleme kuralları

8.1-) Darbe büyüsü kullanımı (açık-kapalı) *açık olduğu durumda kılıcında darbe büyüsü bulunan tarafın vuruşları sayılmayacaktır. Fakat hasar yiyecektir.
8.2-) Yumruk büyüsü kullanımı (açık-kapalı) *açık olduğu durumda yay'ın da yumruk büyüsü bulunan tarafın tarafın yay çekebilmesi kapatılacaktır. Yayı çekemeyecektir
8.3-) Dikenler büyüsü kullanımı (açık-kapalı) *açık olduğu durumda zırhında dikenler büyüsü bulunan, tarafın vuruşları sayılmayacaktır. Fakat hasar yiyecektir.
8.4-) Savurma büyüsü kullanımı (açık-kapalı) *açık olduğu durumda kılıcınca savurma büyüsü bulunan, tarafın vuruşları sayılmayacaktır. Fakat hasar yiyecektir.
8.5-) Alevden çehre büyüsü kullanımı (açık-kapalı) *açık olduğu durumda kılıcında alevden çehre büyüsü bulunan, tarafın vuruşları sayılmayacaktır. Fakat hasar yiyecektir.
8.6-) Alev büyüsü kullanımı (açık-kapalı) *açık olduğu durumda yay'ında alev büyüsü bulunan tarafın yay çekebilmesi kapatılacaktır. Yay çekemeyecektir.

9.-) Son madde eğer oyuna büyü özelliği veren petler eklenip düelloda kullanılırsa diye onun kuralınıda ekleyim.
9.1-) Düelloda Pet hayvanların kullanılabilmesi (açık-kapalı)

Son düzenleme:
Konular
24
Son olarak düelloda yedek zırh giyenlerden rahatsız olanlar için kural düşündüm. Bu belkide en önemlisi.

Sabit Zırh Kuralı: (açık-kapalı) Geri sayımdan önce zırh, takılabilecek son kontroller yapılacak. Fakat geri sayımdan sonra takılı olan mevcut zırhı, el ile çıkartınca yerine, yeni bir zırh takılamayacak. Aynı zamanda vs esnasında zırh patlarsa yeri, sağlam bir zırhla değiştirilemeyecek!

Son düzenleme:
Konular
24
Evet yorumlarınızı bekliyorum can dostlar ;)

Konular
4
güzelmişte adminler yazılımcı değil onlar sadece serverde hilecileri banlıyo developerlar sonoyuncunun kurucuları

Konular
62
Evet , güzel olabilir.
Son olarak düelloda yedek zırh giyenlerden rahatsız olanlar için kural düşündüm. Bu belkide en önemlisi.

Sabit Zırh Kuralı: (açık-kapalı) Geri sayımdan önce zırh, takılabilecek son kontroller yapılacak. Fakat geri sayımdan sonra takılı olan mevcut zırhı, el ile çıkartınca yerine, yeni bir zırh takılamayacak. Aynı zamanda vs esnasında zırh patlarsa yeri, sağlam bir zırhla değiştirilemeyecek!

Diezombie92

Yazar Şefi
Konular
29
Yapılabilir ama %50 ihtimal veriyorum. Dediklerin olursa gelecek güncellemeyle birlikte event sistemine ve yeni gelecek olan spawndaki sürpriz 3 NPC ve daha fazlasıyla çok güzel bir güncelleme olacağını düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: HeFi
Konular
24
Yapılabilir ama %50 ihtimal veriyorum. Dediklerin olursa gelecek güncellemeyle birlikte event sistemine ve yeni gelecek olan spawndaki sürpriz 3 NPC ve daha fazlasıyla çok güzel bir güncelleme olacağını düşünüyorum.
Gelişmiş düello sistemi önerisini 1yıl önce destek aracılığıyla bildirmiştim aşağıdaki cevabı vermişlerdi. Bu yüzden geleceğine inanıyorum.
42442.PNG

• Vaov!
Tepkiler: Diezombie92
Konular
24
iksirlerden 2 tanesini yazmayı unutmuşum.
Patlayıcı anında hasar iksirinden etkilenme (Açık-Kapalı) -Her iki oyucu içinde geçerlidir.
Patlayıcı/içilebilir zıplama iksirinden etkilenme (Açık-Kapalı) -Her iki oyuncu içinde geçerlidir.