The Outlast Trials çıktı!

Dolica

Elmas Üye
Konular
30
EGS_TheOutlastTrials_RedBarrels_S1-2560x1440-94e9ca382991373a4a464665014a78d4.jpg

Red Barrels stüdyosu tarafından geliştirilen bir video oyunu serisidir. Serinin önceki oyunları olan "Outlast" ve "Outlast 2", hayatta kalma korku türündeki oyunlar olarak büyük bir üne sahiptir. "The Outlast Trials", bu serinin devamı niteliğindedir.

"The Outlast Trials", serinin önceki oyunlarından farklı olarak, birinci şahıs bakış açısıyla oynanan birçok oyunculu bir deneyim sunmayı hedefler. Oyun, soğuk savaş döneminde geçen bir zaman diliminde yer alır ve oyuncuları bir insan deneyi için gönüllü olarak kabul eden bir grup karakterin yer aldığı bir gizli araştırma tesisine götürür.

Oyuncular, diğer oyuncularla işbirliği yaparak çeşitli zorluklarla dolu bir ortamda hayatta kalmak için mücadele ederler. Oyun, hayatta kalma becerileri, bulmacaları çözme ve tehlikeleri atlatma yeteneklerine dayalı bir deneyim sunar. Oyuncular, karanlık koridorlarda saklanabilir, düşmanlardan kaçabilir ve çeşitli eşyaları kullanarak engelleri aşabilirler.

"The Outlast Trials", önceki oyunlarda olduğu gibi yoğun korku ve gerilim unsurlarıyla doludur. Oyuncular, zorlu durumlarla karşılaşacak, çeşitli korkunç yaratıklarla ve tehlikelerle karşılaşacaklardır. Red Barrels, oyuncuların sadece fiziksel olarak hayatta kalmalarını değil, aynı zamanda zihinsel olarak da dayanmalarını gerektiren bir deneyim sunmayı hedeflemektedir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10
    • İşlemci: Intel Core i7-3770 or AMD Ryzen 5 1400
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti, 2 GB or Radeon R7 360, 2 GB
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: Low 720p @ 30 FPS, DX11, Ray Tracing OFF
  • ÖNERİLEN: