Survival Titanyum hakkın da öneriler.

ForAnqeL

Yasaklı
Konular
1
Öncelikle bu aralar çok kişinin rahatsız olduğu ve mağdur olduğu bir olay discord dolandırıcılığı hesap ele geçirme vb.

Tahmin ediyorum siz de bu konulardan açılan desteklerden sıkılmış ve bıkmış olmalısınız ama bu hesap çalınma işlemleri bitmiyor bitmeyecek gibi de
tabi hile indirerek kullanarak çalınanları ayrı tutalım onların hakkıdır.
En azından guardian çalınmaması için bir önerim var hesaba giren bir kişi ( dolandırıcı ) etkileşim şifrelerini bilmediği vakit claim satışı kinas gönderimi vb gibi komutları kullanamıyor lakin spawnerleri istediği gibi kırabiliyor.
Benim önerim bu konu da spawner kırmak için de bir etkileşim şifresi getirilmesi.

• Beğen
Tepkiler: Jameica

Jameica

Yazar Şefi
Moderatör
Konular
23
Öncelikle bu aralar çok kişinin rahatsız olduğu ve mağdur olduğu bir olay discord dolandırıcılığı hesap ele geçirme vb.

Tahmin ediyorum siz de bu konulardan açılan desteklerden sıkılmış ve bıkmış olmalısınız ama bu hesap çalınma işlemleri bitmiyor bitmeyecek gibi de
En azından guardian çalınmaması için bir önerim var hesaba giren bir kişi ( dolandırıcı ) etkileşim şifrelerini bilmediği vakit claim satışı kinas gönderimi vb gibi komutları kullanamıyor lakin spawnerleri istediği gibi kırabiliyor.
Benim önerim bu konu da spawner kırmak için de bir etkileşim şifresi getirilmesi.
Güzel bir deyinim olmuş eline sağlık.

• Beğen
Tepkiler: ForAnqeL
Konular
19

Claimi yan hesabınızla alarak sp kırma vermeyerek bu sorunu çözebilirsiniz tabi şifresi farklı ve daha karışık olsun yan hesabın. Bilgisayarın keylog yerse bi süre sonra yan hesabınıda çalarlar. Eğer yan hesabını tamamen korumaya almak istiyorsan, yan hesabına çok sık girme, sadece ayda bir claim gün uzatmak için gir ayrıca hesabı oyundan çıkarmadan, telefonundan mobil veri ile sonoyuncu sitesine, giriş yaparak her seferinde parolanı değiştir. Keylog bile yemiş olsan herifler eski şifreyi save edeceğinden yan hesabına ulaşamayacaklar. Eski şifren atıyorum tahtakale11 sen yeni parolanda ardışık gidersen yine bulurlar. tahtakale11 se tahtakale12 yapma. Ne bileyim bir kitabın 44. sayfasında son cümlesini şifre olarak belirle. Sonra 45. sayfanın son cümlesini şifre olarak belirle. Şöyle de gidebilirsin kitabın ilk satırı ve son satırınıda birleştirip parola yaratabilirsin bu senin yaratıcılığına kalmış. Benim parolam mesala 60 karakterli :) Benim şifrem mesala 10 farklı kitabın belirtilmiş son sayfalarının birleşimi. Böyle bir şifreyi çözmeleri ultra zordur. Sende de mesala 3 ayrı sayfa sayısı neredeyse eşit sayılabilen olan kitap varsa bu 3 kitabın belirtilmiş bir sayfasından sonunu birleştirip şifre yapabilirsin benim gibi 10 kitapla abartman şart değil tabi.

Son düzenleme:

Sperayz

Yönetici
Konular
70
Güzel bir içerik olmuş, emeklerinize sağlık.