Survival Sunucu Çiftlik mi Süt ineği mi ?

Konular
11
Arkadaşlar selam sunucu açıcağım survival çiftlik ve süt ineği arasında takıldım kaldım sizin yorumlarınızıda almak istedim sizce hangisini yapmalıyım ?

Konular
61
Bence Çiftlik sistemi ile biraz daha gelişmiş bir sistem getirebilirsin. Yani Çiftliğe biraz farklı sistem ekleyerek hoş bir şeyler yapabilirsin. Yani basit bir çiftlik yerine biraz kapsamlı ve güzel bir çiftlik sistemi ile alışılmışlıkların dışında bir sistem kurabileceğini düşünüyorum.

Konular
11
Bence Çiftlik sistemi ile biraz daha gelişmiş bir sistem getirebilirsin. Yani Çiftliğe biraz farklı sistem ekleyerek hoş bir şeyler yapabilirsin. Yani basit bir çiftlik yerine biraz kapsamlı ve güzel bir çiftlik sistemi ile alışılmışlıkların dışında bir sistem kurabileceğini düşünüyorum.
Bu fikrinizi değerlendireceğim hiç böyle düşünmemiştim yorumunuz için teşekkürler ancak ne gibi şeyler ekliyebilirim sizce ?

Konular
61
Bu fikrinizi değerlendireceğim hiç böyle düşünmemiştim yorumunuz için teşekkürler ancak ne gibi şeyler ekliyebilirim sizce ?
Çiftlik sistemi diyince aklına ne geliyor biraz fikir ver bana ben de geliştirerek söyleyeyim sana. Mesela bir çiftlik sistemi eklesen ne gibi şeyler olmalı içinde ?
Mesela ben başlayayım çiftçiler için bir satış olduğunda aracı komisyonu tarzında biraz vergi ödemeli oyuncular. Ayrıca sunucu tamamen çiftçiliğe yöneltme yani bu tarz bir sistemi hayvancılık için de getirmelisin.

Konular
1
Çiftlik sistemi süt ineğine nazaran daha kapsamlı ve daha geliştirilebilir bir sistem olduğundan dolayı ve zamanımızın oyuncularının ise yeniliklere açık olduğuna göre Çiftlik sistemi bir Survival sunucusu için gayet güzel, yenilikçi ve kullanılabilir bir sistem. Tavsiye ederim...