Speed Builders Nasıl Oynanır?

Konular
3
Selamlar Oyuncular Şehri sakinleri! Ben Mert, bu konumda "Speed Builders Nasıl Oynanır?" adlı konumu yazıyorum.. Umarım beğenirsiniz..

Öncelikle Speed Builders, Hızlı Yapıcı-Mimar demek oluyor.. Oyunun amacı ise belirli bir oyuncu ile oyuna giriyorsunuz, oyun başlayınca ise guardian ortaya

build-brawl-2.jpg

bir yapı oluşturuyor ve yapıyı en seri ve zamanı iyi kullanarak yapmaya çalışıyorsunuz. Guardian kötü olan buildleri patlatıyor, iyi buildlere ise iyi puan vererek bir üst tura geçmesini sağlıyor. Kötü buildler ise eleniyor ve tura devam edemiyorlar.

1 Building model fast.jpg

Not: Resimler alıntıdır.

Unutmamak gerekirse; zamanı iyi kullanmalısın dostum.

Umarım konuyu beğenmişsinizdir. Sizleri bilgilendirdiysem ne mutlu bana.. Bir sonraki konuda görüşmek üzere hoşça kalınn bay bayy....

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Beğen
Tepkiler: Rospia ve xrandson

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
Konuyu daha şık yapabilirdin. Hem resimler ile, hem de yazılı olarak anlatabilirdin. İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: scherzquensy
Konular
3
Konuyu daha şık yapabilirdin. Hem resimler ile, hem de yazılı olarak anlatabilirdin. İyi forumlar.
Evet Orhan abi haklısın, fakat oyunun genel anlatımına göre bir forum oluşturdum ve konuyu fazla uzun tutmak istemedim. Teşekkürler yorumun için <3

• Aşık Oldum!
Tepkiler: avnnn
Konular
35
Güzel bir konu ellerine sağlık ve her yazıyı kalın yazmak yerine eğik ve renkli yazı tiplerini kullanabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: scherzquensy
Konular
41
Cümlelerin arasına değilde sonuna resim eklersen okuyucu daha rahat okur.