Sonoyuncuda kullanılan 3 mod

Diezombie92

Yazar Şefi
Konular
29
aynen bı-oşua kavga çıkardık aslında bunu hiç kimse bilemez kendilerimi kodluyo yoksa başka plugini alıp deişiklikmi yapıoy
Açıkçası benim için nasıl olduğu önemli değil ama benim görüşüm internette bulunan bir eklentiyi - paketi alıp üzerinden eklemeler ve iyileştirmeler yapmak olur. Tamamen kendilerinin yaptığı başka şeyler de olabilir ama çalmak demek doğru olmaz çünkü her kitleli sunucuda minigamesler mevcut.

Konular
4
Açıkçası benim için nasıl olduğu önemli değil ama benim görüşüm İnternette bulunan bir eklentiyi - paketi alıp üzerinden eklemeler ve iyileştirmeler yapmak olur. Tamamen kendilerinin yaptığı başka şeyler de olabilir ama çalmak demle doğru olmaz çünkü her kitleli sunucuda minigamesler mevcut..
aynen n-belki kendileri kodlamışta olabilir tamamen başka bi azılım şirketine kodlatmışta olabilir

Diezombie92

Yazar Şefi
Konular
29
sadece ben bildiklerimi söylüyom bir plugine ihtiyacın olursa bana yaz ben ücretsiz kodlarım zaten küçük yaşta yazılımcı neden para istesinki
Ben minecraftı nadir oynuyorum, ben de önceden Java dili öğrenmiştim ama teknik sıkıntılardan dolayı geri kaldım ve unuttum. Yazın ekipman alarak okullar açıldığında sağlam giriş yapıp kendi uygulamalarıma başlayacağım.

Konular
4
Ben minecraftı nadir oynuyorum, ben de önceden Java dili öğrenmiştim ama teknik sıkıntılardan dolayı geri kaldım ve unuttum. Yazın ekipman alarak okullar açıldığında sağlam giriş yapıp kendi uygulamalarıma başlayacağım.
benimde zaten serverimvar onun için plugin kodluyorum yeni nesil pvp serveri

• Beğen
Tepkiler: Diezombie92
Konular
13
SonOyuncu Bazı pluginleri alıyor bazılarını ücretsiz buluyor arayüz kodlamak onlara göre zor olmamalı arayüzü değiştirip kullanabilirler hem siz neden arayüzü dfarklı kesin so kendi kodluyor diye itiraz ediyorsunuz ki?

Konular
4
SonOyuncu Bazı pluginleri alıyor bazılarını ücretsiz buluyor arayüz kodlamak onlara göre zor olmamalı arayüzü değiştirip kullanabilirler hem siz neden arayüzü dfarklı kesin so kendi kodluyor diye itiraz ediyorsunuz ki?
dünyanın ilk bw plugini sonun haberin lsun yani namı değer rush hypixel bunu alıp değişiklik yaptı sonoyuncuda keendi rush plugininne eklemeler yaptı bunuda bedarsa çevirdi

Konular
4
bedwars tamamen sonoyuncunun ama sonunda kullandığı pluginler var ama mesela survival titanyuma başkasının plugini diyemeyiz çünkü titanyum yunu dünyada ilk

Konular
4
yazılımdan anlamıyon bikezm-kodlanmış şeyin herhangi bi yazılım kökeni değişemez değişebilsse herkes yapar kimse yapamıyo pluginler onun içnki piyasada türk bedwars plugini yok desinizki ayarlardan değiştirilebilir ama hitler değiştirilemez bende bi zamanlar o pluginleri kullandım onlardan biliom ve bence snoyuncu hepsini kendi kodluyo bende java developerim bu işlerden anlamıyosan konuşma o pluginlerin hepsi bence sonun yoksa tabda sonoyuncu yazmaz başka plugin olsa scoreborddada yazmaz

Konular
62
Titanyum başka bir sunucudada var, İtemsAdder pluginini incele oyuna istediğin eşyayı ekleyebilirsin bu plugin sayesinde.
bedwars tamamen sonoyuncunun ama sonunda kullandığı pluginler var ama mesela survival titanyuma başkasının plugini diyemeyiz çünkü titanyum yunu dünyada ilk

Konular
62
yazılımdan anlamıyon bikezm-kodlanmış şeyin herhangi bi yazılım kökeni değişemez değişebilsse herkes yapar kimse yapamıyo pluginler onun içnki piyasada türk bedwars plugini yok desinizki ayarlardan değiştirilebilir ama hitler değiştirilemez bende bi zamanlar o pluginleri kullandım onlardan biliom ve bence snoyuncu hepsini kendi kodluyo bende java developerim bu işlerden anlamıyosan konuşma o pluginlerin hepsi bence sonun yoksa tabda sonoyuncu yazmaz başka plugin olsa scoreborddada yazmaz
LostBedwars pluginini incele türkçe yapınca büyük sunucuların kullandığı bedwars oluyor :)

Konular
4
Titanyum başka bir sunucudada var, İtemsAdder pluginini incele oyuna istediğin eşyayı ekleyebilirsin bu plugin sayesinde.
heheeee kesin var o titanyumun içinde onlarca 100lerce pl var hem hepsi sonun dünyada ilk ve tek o hite brnzemiyo tite bence saçmalama javadan bişi anlamıyosan hiç karışma

Konular
13
heheeee kesin var o titanyumun içinde onlarca 100lerce pl var hem hepsi sonun dünyada ilk ve tek o hite brnzemiyo tite bence saçmalama javadan bişi anlamıyosan hiç karışma
Hmmm, Bence insanlara anlamıyorsan karışma demek yerine istediğini söyleyebilirsin demek daha mantıklı bir cümle gibi geldi uzun oturdum düşündüm anladım ki sanırım aşağılamayı seven bencil biri gibi duruyorsun insanlara böyle ön yargılı yaklaşmamalısın Java bilmiyor olabilir banada java bilmiyorsun diye sallamışsın Titanyumun %80, %90ı zaten SonOyuncu ekibi tarafından bizzat kodlanmıştır o %10luk kısmı da üşendikleri için world edit felandır yani diyecegim insanlara ön yargılı koşup onları kırmak yerine mesela adam fikir verdiyse "Hmm Bence öyle kötü olabilir ama şu şekil daha iyi olabilir" diyebilirsin insanları aşağılamak kötü birşey bunu sana hiç bir yerde öğretmemişler sanırım ben bu tür şeylerden hiç hoşlanmam yapanada karşılıksız kalmam atıp tutmak yerine sakin bir şekilde dedigim gibi "Sen java bilmiyorsan konuşma karışma" gibi bir cümle çok kötü bir cümle, lütfen dikkatli davranalım.

Konular
13
İtemsAdder 1.12 ve üst sürümler için diye biliyorum, Titanyum Client üzerine Modlanmış bir şekilde kodlandıgı için cliente item eklediler.

Konular
62
Konular
13
Konular
4
beyler pardonda skyblock diyo körmüsünüz extra itemler var diye titanyumun aynısımı oluyo çiftçi sistemiyapmak zor bişi değil zaten bu server yeni sonoyuncunun titanyumundan daha yeni