Sonoyuncuda kullanılan 3 mod

Konular
62
Eveet Geldim yineee ben başınızın belasıyım :D

Şimdi öncelikle ne var tabikiiii

KANAT MODU

Öncelikle bu modu kuruyoruz.:
VEYA

1.ÖNERİMDİR!

Sonra /wingsmod yazıyoruz ve karşımıza gui (envanter) gibi bir ekran açılıyor

1620248073647.png

1620248112400.png

En üstteki Wings:enabled disenabled tuşu kanatı açıp kapatır.
1620248152531.png

Sclae kanatımızın büyüklüğünü ayarlar.
1620248186257.png

Color kanatın rengini açıp kapatır.
1620248237327.png

Hue kanatın rengini ayarlar.
1620248317905.png

Chorma buda kanalın rbg olmasını sağlar.
1620248386401.png

Takbikiiiii,

DANS VE GERÇEKÇİ HARAKETLER MODU!

Öncelikle bu modu kuruyoruz.

AA çok uğraştık gerçekçi haraketler bitti :D

Hadi p ye basalım!

1620248778555.png

38 Tane dans avucumuzun içinde!

İstediğimizi sağdan 1 2 3 4 slotları seçiliyken basarak onu ekleyebiliriz.

1620248843998.png

EE ekledik nası kullanıcaz

1620248878075.png

Ayarlardan tuş atamaları (kontroller) bölümüne geliyoruz en altta gördüğünüz gibi emote 1 gibi şeyler var Örneğin emoji 1 yapma kısayolunu p ye atadık artık p ye basdığımızda o dans olcak

Daha bunun gibi konular istiyorsanız alttan belirte bilirsiniz!

• Hahaha!
Tepkiler: Diezombie92
Konular
13
Link elbet fixlenecektir link fixlenmeden indirmenizi tavsiye ederim.

Konular
4
bunları sonoyuncu kullanmıyo sadece arayüzü benziyo sonoyuncu herşeyini kendi kodluyo

Diezombie92

Yazar Şefi
Konular
29
kullanılmıyo ara yüz benziyo sonoyuncuda o zaman kendi pluginerini kodlamazdı herşeyi hazır kullanırdı
Arayüzü iyileştirmek için kodlama yapıyorlardır, boşu boşuna neden zaman kaybetsinler? Normal bed wars pluginini indirip oynamayı dene. Skor tablosu vs. detaylı incelerseniz dediğimi anlarsınız. Benim demek istediğim sıfırdan yapmıyorlar, var olan pakete eklemeler ve iyileştirmeler de yaparak kullanıma sunuyorlar.

Konular
4
Arayüzü iyileştirmek için kodlama yapıyorlardır, boşu boşuna neden zaman kaybetsinler? Normal bed wars pluginini indirip oynamayı dene. Skor tablosu vs. detaylı incelerseniz dediğimi anlarsınız. Benim demek istediğim sıfırdan yapmıyorlar, var olan pakete eklemeler ve iyileştirmeler de yaparak kullanıma sunuyorlar.
hypixelde bedwarsı öyle yaptı ama sonoyuncunun plugini sıfırdan kodlanmal çünkü sıfırdan kodlamazsan plugin türkçe olmaz

Konular
4
bende java yazılımcısıyım ordN BİLYORUM kendi serverimde var zaten hypixelde bedwarsı çaldı sonoyuncudan rush sonoyuncunun oyunu hypixel aldı plugini birkaç şey ekledi

Konular
4
Hayır,plugin türkçe yapılıyor configden ve hazırda türkçeleride var. Biraz araştırırsan görürsün.
adamlar kendi hakıylayapmış kendileri kodlamış tama belki o modlarıkendi yapmamış olabilirer ama pluginler onların adamların bungee sistmi bile kedileinin bungeecord değil sowaterfall

Diezombie92

Yazar Şefi
Konular
29
adamlar kendi hakıylayapmış kendileri kodlamış tama belki o modlarıkendi yapmamış olabilirer ama pluginler onların adamların bungee sistmi bile kedileinin bungeecord değil sowaterfall
Öncelikle hypixel in bir clienti yok, vardı ama kaldırmak zorunda kaldılar. Sonoyuncuya da client le giriş yapılabildiği için ekstra efor sarfediyorlar çünkü daha güzel olması için çabalıyorlar.

Konular
4
Öncelikle hypixel in bir clienti yok, vardı ama kaldırmak zorunda kaldılar. Sonoyuncuya da client le giriş yapılabildiği için ekstra efor sarfediyorlar çünkü daha güzel olması için çabalıyorlar.
clientle bungeecordun ne alakası var bungeecord serverler arası geçiş sağlayan ana makine

Diezombie92

Yazar Şefi
Konular
29
clientle bungeecordun ne alakası var bungeecord serverler arası geçiş sağlayan ana makine
Konu yanlış yöne geldi, normal bir dans eklentisini alıp geliştirip bunu kullanıma uygun hale getiriyorlar. Zaten ben de onlar tamamen dizayn etti demiyorum.

Konular
4
Konu yanlış yöne geldi, normal bir dans eklentisini alıp geliştirip bunu kullanıma uygun hale getiriyorlar. Zaten ben de onlar tamamen dizayn etti demiyorum.
aynen bı-oşua kavga çıkardık aslında bunu hiç kimse bilemez kendilerimi kodluyo yoksa başka plugini alıp deişiklikmi yapıoy

Konular
4
sadece ben bildiklerimi söylüyom bir plugine ihtiyacın olursa bana yaz ben ücretsiz kodlarım zaten küçük yaşta yazılımcı neden para istesinki