SonOyuncu Minecraft'ı korsan mıdır?

Konular
0
Merhabalar, SonOyuncu bildiğiniz üzere bize bedava bir şekilde Minecraft'ı sunuyor. Peki bu yasal mıdır, korsan mıdır?
Ben korsan oyun oynamak istemiyorum. Microsoft/Mojang'ın buna izni var mıdır?
@OkanOzturk

Konular
225
Crackli oyunu oynayınca bilgisayarınıza herhangi bir virüs ya da başka bir şey bulaşmaz veya size herhangi bir zararı olmaz. (y)

Konular
0
Ben virüs olup olmamasında değilim dostum, korsan eşittir insanların emeğine girmek. Düşünsene senin onca emek ile yaptığın şeyi bedavaya dağıtıyorlar.

Konular
24
Ben virüs olup olmamasında değilim dostum, korsan eşittir insanların emeğine girmek. Düşünsene senin onca emek ile yaptığın şeyi bedavaya dağıtıyorlar.
minecraft server eula'sında bile crack girişlere ve launcherlere izin vermişken senin sonoyuncuya korsanlıkla suçlaman çok abes olmuş be kanka.

• Beğen
Tepkiler: ZussaDM
Konular
24
eulaya göre sonoyuncu, görünüş olarak oyunu minecraftlık'tan çıkarırsa yeni bir oyun gibi pazarlarsa korsanlığa girer.

• Beğen
Konular
62
Mojang eğer paranız yoksa korsan oynayabilirsiniz demiştir.

Konular
0
Bence SonOyuncu artık bir Minecraft sunucusundan çıktı ve ayrı bir oyuna dönüştü.

• Beğen
Konular
24
Bence SonOyuncu artık bir Minecraft sunucusundan çıktı ve ayrı bir oyuna dönüştü.
Sonoyuncu'ya dans modu, silah, kanat tarzı şeyler eklenmesi minecraftı biraz bozuyor haklısınız. Fakat bunu minecraftın kendisi bile yapıyor. Minecraft 1.17 sürümüyle birlikte adeta bambaşka bir oyuna dönüştü. Sonoyuncu cliente yeni modlar, eklentiler getirmezse, diğer clientsiz giriş yapılabilen sunuculardan farkı kalmaz.

• Beğen
Tepkiler: EmekliSefaCobann65
Konular
0
Sonoyuncu'ya dans modu, silah, kanat tarzı şeyler eklenmesi minecraftı biraz bozuyor haklısınız. Fakat bunu minecraftın kendisi bile yapıyor. Minecraft 1.17 sürümüyle birlikte adeta bambaşka bir oyuna dönüştü. Sonoyuncu cliente yeni modlar, eklentiler getirmezse, diğer clientsiz giriş yapılabilen sunuculardan farkı kalmaz.
1.17 sürümüyle gelecek olan özellikleri 1.18 sürümüne ertelemeselerdi dediğin gibi bambaşka bir oyuna dönüşürdü, fakat 1.17 sürümünde bile oyunu çok değiştiren yeni özellikler geldi. Sonoyuncu'ya yeni oyunlar veya özellikler gelmezse zamanla diğer sunuculardan pek bir farkı kalmayacak.