SonOyuncu Lobi Oyun Menüsü için "En Son Oynanma Süresi" Özelliği

Konular
9
Oyunlar, her oyuncuyu belli bir süreden sonra sıkar. Bunun nedeni bir den çoktur. Bu nedenlerden biride oyuncunun zaman algısından kaynaklanmakta olup; Oyunu uzun aralıklarla, kısa süre oynayıp, sıkılıp girmemesidir. Halbuki oyuna en son ne zaman girdiğini bilmiyor oluşu oyuncuda bu oyuna sürekli giriyormuş algısına yol açarak, oyundan daha çabuk, sıkılmasına yol açıyor. Oyuncunun en son hangi oyunu, hangi tarihte oynadığını bilemeyişi 1-2 ay girmediği oyunlarda bile sanki 1 hafta önce oyuna girmişte, oynayıp sıkılmış hissiyatı veriyor.
Demem o ki;
Lobide Oyun Menüsün'de oyun isminin yer aldığı siyah şeritin altına bir satır daha indirip oyunculara en son hangi gün önce, oynadığını gösterirseniz; Oyuncuda ben bu oyunu severek oynuyordum burada yazana göre 4 aydır hiç girip oynamamışım, ama bana sanki 1 hafta önce oynamıştım gibime geliyor olsun yinede bir girip oynayayım, bu oyuna bir şans daha vereyim zaman geçireyim düşüncesi oluşturabilirsiniz. Bu sayede oyuncular oyuna daha çok tutunabilirler diye düşünüyorum. Saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: ZussaDM

Sperayz

Yönetici
Konular
70
Çok güzel bir konu olmuş, emeğinize sağlık.

• Beğen
Tepkiler: HeFii

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
Gayet açıklayıcı olmuş, güzel bir öneri.

CengizUmut

Yazar Şefi
Moderatör
Konular
17
Açıklayıcı bir öneri olmuş eline sağlık.