SonOyuncu Launcher Vs Premium Launcher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
0
SonOyuncu Launcher Neden Premium Launcherlar Kadar iyi Değil Oysa'ki Diğer Yeni Çıkan Premium Launcher lardan Daha Eski Bir Launcher Minecraft Türkiye Sunucuların'da ********* ve sonoyuncu Arasında Bir Rekabet Var Ama Bir Sunucu Yeni Bir Özellik Getirmek İçin Diğerinin Birşey Çıkartmasını'mı Bekliyor Ben Oyunu Bırakıp Birkaç Ay Sonra Geri Dönsem Yine Aynı Launcher Modları Ve Aynı Server Oyunları İlemi Karşılaşıcam?

Konular
34
Sonoyuncu'nun yıllar önceki halinden şu haline ne kadar geliştiğini eski oyuncuysan bilirsin veya araştırabilirsin. Launcher çıktıktan sonra tasarımı ve özellikleri daha kötüydü ve sürekli güncellendi. Bu ********* vs. içinde geçerli, launcher dışında sürekli olarak yeni oyun ekleniyor ve güncelleniyor. Yeni fikir geldikçe ve bir şeyler eskiyince vs. zaten güncelleniyor, bu her yerde böyledir.

Türkiye'de o kadar oyuncusu varken Launcher'e geçme riskini alan ilk sunucu Sonoyuncu diye biliyorum, bu büyük bir adım mesela.

Konular
1
Üzgünüm fakat dediklerinin hiçbirine katılmıyorum. Eren'in dediğinden ve aşağıda bulunan resimden görebileceğin üzere SonOyuncu Network 2015 yılında Launcher çıkartarak risk aldı fakat en başından beri amacı Hilesiz bir oyun sunmak olan ve daha önce Türkiye'de olmayan bir sistemi deneyen SonOyuncu'yu bir adım öne çıkardı.

Launcher.png

Oyunlar

Eğer 31 Aralık 2019 tarihinde gerçekleşen ve bir gelenek olan SonOyuncu yılbaşı yayınını izlediysen orada 2020 planlarından az da olsa bahsedildi. Düşünülen ve bize söylenen plan ise altyapı geliştirmelerinin ardından yeni oyunlar ile biz oyuncuların karşısına gelmekti fakat seninde görebileceğin üzere oyun kısmında bir gelişme olmadı maalesef, fakat minigamesler içerisinde -bedwars, survival games, eggwars- güncelleme oldu hatta büyük güncellemeler. Yeni oyunların gelmemesi tembellik, üşengeçlik veya başka bir şeyden dolayı değil. Bundan emin olabilirsin. Pandemi döneminden önce 4000 kişi sınırı olan SonOyuncu, pandemi döneminde bir anda 6000 ve ardından 10.000 kullanıcı kapasitesine ulaştı. Hatta Survival Titanyum'un bile kişi sınırı arttırıldı, eminim bu minigamesler içinde geçerlidir. Yani bu demek oluyor ki yoğun bir sunucu siparişi olmuş. Hatta bunun yanında takip ediyor musun bilmiyorum fakat SonOyuncu discord sunucusunun #duyurular kanalında görüntüleyebileceğin üzere pandemi döneminde artan launcher ve veri merkezi sıkıntıları da oldu. Yani pandemi dönemi SonOyuncu için çok yoğun geçti, belki de halen geçmeye devam ediyordur, kim bilir.. Ekstra olarak en son gelen güncellemede Kit PvP oyunu kaldırıldı. Onun yerine ise ileride yeni bir oyun geliştirileceği söylendi.
Ayrıca SonOyuncu'ya pandemi döneminde gerek kozmetik gerek ise etkinlik olmak üzere birçok özellik geldi. İfadeler, maskeler, şapkalar ve Ramazan Bereketi Etkinliği bunlardan birkaç tanesi.

Modlar

Senin bu konuyu oluşturduğun tarih olan 18.08.2020 tarihinden 10 gün önce yani 08.08.2020 tarihinde gelen güncelleme ile hem İfadeler hem de 8 adet yeni mod geldi. Keşke oyuna girdikten sonra kontrol edip bu konuyu oluştursaydın.

Muhtemelen forumda zaman geçirmek için değil de, bu konuyu oluşturmak için hesap kurdun. Ben yine de elimden geldiğimce açıklama yaptım. Umarım bir gün tekrardan giriş yapar ve yazdıklarımı okursun.

Konular
15
SonOyuncu Launcher Neden Premium Launcherlar Kadar iyi Değil Oysa'ki Diğer Yeni Çıkan Premium Launcher lardan Daha Eski Bir Launcher Minecraft Türkiye Sunucuların'da ********* ve sonoyuncu Arasında Bir Rekabet Var Ama Bir Sunucu Yeni Bir Özellik Getirmek İçin Diğerinin Birşey Çıkartmasını'mı Bekliyor Ben Oyunu Bırakıp Birkaç Ay Sonra Geri Dönsem Yine Aynı Launcher Modları Ve Aynı Server Oyunları İlemi Karşılaşıcam?
Merhaba SonOyuncu en eski minecraft serverlerından birisi 2012-2013 yıllarında hatırlıyorum rush oyunu oynardık ve çok hack vardı sonoyuncu türkiyede ilk yaparak launcher yaptılar ve bu seneye kadar yavaş yavaş geliştiriyorlar alt yapıları gelişiyor ve bir güncelleme yapacakları zaman 1 2 tane şey ekleyip yapmıyorlar yapacakları zaman sağlam bir güncelleme yapıp biz değerli kullanılarına sunuyorlar ve başka launcher neden daha iyi olabilir tek sebeb maddi destek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...