SOMT Ekibi Titanyum Düello Haritaları ve Dızcı Atomik7 (İndirme Linki Asla Gelmeyecek)

Konular
35

Yıllar sonra kargaşa Vol.1'i tekrar başlatmış bulunmaktayım. Peki olay nedir neden bunlar burada?

- Her şey SO Düello haritalarını çalıp isimlerini vermeyeceğim samimiyetsiz insanlara vermemle başladı. Ben de düello sunucusu açmayı düşündüm ancak eğer kullanacak olsaydım "SO" yazılarını silmeyecek idim. Kafamdaki en net düşünce buydu ve sunucumun içerisinde "SonOyuncu" reklamlarını görecektiniz. Peki bu samimiyetsiz sunucular ne yaptı? Kendi haritaları gibi kullanarak "SO" yazılarını silip yerine kendi sunucularının logolarını koydular. Ve oyuncularına kendi haritalarıymış gibi gösteriler. Üstüne gelip biz SonOyuncu'dan daha iyi bir sunucuyuz sloganı takındılar. Bunu buraya neden mi atıyorum sadece bazı insanlar bazı olaylardan haberdar olsun diye. Peki mapları artık paylaşacak mıyım? Tabii ki de hayır.

Asla ama asla siz bu sunucularda oynamayın gelin benden set isteyin para isteyin emeğimle kastıklarımı size vereyim. Ama su içtikleri kaba tüküren insanlara asla minnet etmeyin. Ve SonOyuncu'dan isteğim ArenaPVP'ye titanyum tarzı pvp eklesin.

Yanlış forumda olduğunu düşünüyorum. Amidin bey düzeltirse çok memnun olurum.
Eskiden bende o tarz sunucularda oynuyordum ki fakat çaldıklarını anlayana kadar.

• Üzüldüm
Tepkiler: AtomicKill7
Konular
41
Gerçekten çok haklısın senin emeğini kötüye kullanmışlar, üzüldüm. :cry:

• Üzüldüm
Konular
225
Bahsettiğin sunucuyu çok iyi biliyorum.

• Hahaha!
Konular
225
Sende de vardı sanırım bir düello sunucusu. Sende dızcılık yapmazsın değil mi? :D
Bendeki sunucuyu kapatalı çok oldu. Ekstra olarak yapıyı almasına lafım yok sadece yetkili ekibine lafım var benim ona bakarsan hypixel'in mapları vs. alınıyor, insanlar bir sunucuyu taklit ediyorsa, taklit ettiği sunucu başarılı bir sunucudur. Bunda kötü bir şey yok, kendisi yapmış gibi gösteriyorsa o zaman sorun var.

Konular
13
Bendeki sunucuyu kapatalı çok oldu. Ekstra olarak yapıyı almasına lafım yok sadece yetkili ekibine lafım var benim ona bakarsan hypixel'in mapları vs. alınıyor, insanlar bir sunucuyu taklit ediyorsa, taklit ettiği sunucu başarılı bir sunucudur. Bunda kötü bir şey yok, kendisi yapmış gibi gösteriyorsa o zaman sorun var.
İnsanlar zaten biliyor. Kendisi yapmış gibi olmasında da sıkıntı yok bence. Ama yapıyı ve fikri aldığı sunucudan daha iyi olduğunu iddia etmesi sıkıntı babo.

Konular
41
İnsanlar zaten biliyor. Kendisi yapmış gibi olmasında da sıkıntı yok bence. Ama yapıyı ve fikri aldığı sunucudan daha iyi olduğunu iddia etmesi sıkıntı babo.
Evet öyle bir iddia da bulunmak çok kötü bir şey ama bence kendisinin kötü olduğunu bildiği halde buna olumsuz tepki vermesi çok üzücü.

Konular
5
Sadece şunu diyorum. "Taklitler aslını yüceltir."

• Beğen