avnnn

Genel Moderatör
Konular
271

BU OYUN HAKKINDA​

Battleground of the

Gods'a girin Dünyanın en popüler çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası olan SMITE'da 35 milyondan fazla oyuncuya katılın. Bir efsane efsanesi olun, Tanrıların Savaş Alanı'na girin ve şimdi ÜCRETSİZ oynayın!

SMITE_-_100_gods_English_.png

Her tanrının benzersiz stratejilerini, efsanevi silahlarını ve dünyayı sarsan güçlerini ortaya çıkarın. Zeus olarak düşmanlarınıza şimşek yağdırın, Loki olarak gölgelerden suikast düzenleyin ya da Maymun Kral Sun Wukong olarak düşmanlarınızı dönüştürün ve kandırın. Hangi tanrıyı seçeceksin?

SMITE_-_Unique_Perspectve_-_EN.png

Diğer MOBA'lardan farklı olarak, SMITE sizi üçüncü şahıs eylem bakış açısıyla doğrudan savaş alanına yerleştirir. Kör taraf pusularından hedefli atışlara kadar yeni bir stratejik olasılıklar panteonu sizi bekliyor.

BecomeGodlike_ENG.png

Daha önce hiç savaş arenası oynamadın mı? Merak etmeyin. Otomatik satın alma, otomatik seviye ve ölüm maçı benzeri Arena modu, ilahi MOBA aksiyonuna atlamanıza izin verir. Kalkınan profesyonel mi? Merdivenleri aşın, rekabetçi bir takıma katılın ve siz de SMITE Dünya Şampiyonasında oynayabilirsiniz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

• MİNİMUM:
    • İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 7 64 bit veya daha yenisi
    • İşlemci: Core 2 Duo 2,4 GHz veya Athlon X2 2,7 GHz
    • Hafıza: 4 GB RAM
    • Grafikler: Nvidia GeForce 8800 GT
    • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
    • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
  • ÖNERİLEN:
    • İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 8/10 64 bit (en son Hizmet Paketi)
    • İşlemci: Intel Core i5 veya AMD Phenom II X3, 2.8 GHz
    • Hafıza: 6 GB RAM
    • Grafikler: Nvidia GeForce GTX 660 veya ATI Radeon HD 7950
    • Ağ: genişbant internet bağlantısı
    • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
    • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

• Beğen
Tepkiler: Rospia
Konular
35
Aslında güzel bir oyun ama pek benim tarzım değil, yine de kütüphaneme ekleyeceğim canım sıkılınca oynarım ellerine sağlık.