Regen Arena

Konular
11
Merhaba, pvp sunucum için DUELS eklentisi kullanıyorum, fakat oyuncular düello attıktan sonra arenanın sıfırlanmasını istiyorum. Eklenti yapımcısı regen eklentisi vermiş fakat başka bir eklentiye yönlenmek istiyorum; başka eklenti veya skript ile yapabilir miyiz?

Konular
5
Evet skript ile yapılabilir. söyle bir şey düşündüm örnek veriyorum oyuncu dueldeyken bir taş koydu bu taş belli biraz zaman sonra silinebilir ve arena temiz kalır. Bunu oyuncuların koyabileceği tüm bloklar için yaparsak arenalar temiz kalabilir. Skript hakkında bilgin yoksa buradan yazabilirsin

Oyla 0
Konular
225
Evet skript ile yapılabilir. söyle bir şey düşündüm örnek veriyorum oyuncu dueldeyken bir taş koydu bu taş belli biraz zaman sonra silinebilir ve arena temiz kalır. Bunu oyuncuların koyabileceği tüm bloklar için yaparsak arenalar temiz kalabilir. Skript hakkında bilgin yoksa buradan yazabilirsin
Yapıldı bile :)

Oyla 0
Konular
13
Belirli aralıklarla silmek asla isteneni sağlamaz.. Region bölgesi belirleyip orada olan oyuncunun koyduğu her bloğu o regiondan çıkarken silmek daha güzel gelebilir kulağınıza. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Oyla 0