Rampage RM-165 | Oyuncu Monitörü

Meli

Özel Üye
Konular
47
Selam değerli forum sakinleri! Bugün sizlere bir monitör tavsiyesinde bulunacağım. Rampage RM-165 isimli bu monitörümüz tam bir fiyat performans ürünüdür. Bu monitörümüz 1ms olup tam 165hz ve 27inc boyutundadır. Ayrıca IPS panel olduğu için sadece oyunlarda değil, film izlerken veya montaj gibi işlerde size oldukça yeterli olacaktır. Tam kıvamında bir de kavis özelliği bulunmaktadır, bitti mi? Bitmedi; monitörümüz aşağı iner, yukarı kalkar, 90° döner(dik), sağa döner ve sola döner. Bu fiyat için bu özellikler yeter ve artar bile bence :) Ben bu ürünü satın alacağım arkadaşlar, araştırmadığım ürünleri size kesinlikle sunmam ;)

Detaylı video:

Ürün linki: https://www.akakce.com/monitor/en-u...ync-curved-ips-oyuncu-u-fiyati,485911846.html

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
Arkadaşlar Monitörü gerek videolardan, gerekse sitelerde ki yorumlardan inceledim. Fiyatına göre harika bir performans sunuyor bizlere. Oyunlar da gayet akıcı ve keskin bir görüntü sağlıyor. Melih'in verdiği video'da özellikleri anlatılıyor. O videodan da izleyebilirsiniz. Herkese iyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Meli
Konular
35
Monitör'ü aşırı beğendim, monitör değiştirme kararı alırsam göz atacağım.