Rainbow Six Siege Nasıl Daha İyi Oynanır?

Konular
8
Öncelikle Xbox One S'de Bir Rainbow Six Siege E - Sporcusuyum ve klanımın adı şuan Riving. Bu oyuna 2016'da başladım ve her yeni oyuncu gibi çok kötü oynuyordum e - spora 2018'de kayıt oldum ve beni denemek için bazı kendi aramızda maçlara yaptırdılar ve hepsinden geçerek ilk takımım olan TRFORCE klanına katıldım. Şimdi geçmişimi bir kenara bırakıp nasıl daha iyi oynucağınız hakkında konuşalım :);

1- Öncelikle benim gibi konsol oyuncusuysanız büyük bir ihtimal televiyondan oynuyorsunuzdur. Benim tercihim monitördür çünkü, ekrana daka yakından bakarak hem düşmanlarınızı daha iyi görebilir hem de daha çabuk tepki verebilirsiniz.

2- Eğer biligisayar oyuncusuysanız her zaman mouse için bir ayar yapmanız gerekir. Çünkü mousunuz(nasıl yazıcagımı bilemedim sorry :) cpi çok yüksek olursa oyunda adamı vurmanız zolaşır bu yüzden ben kendi mousemun cpini 1000'e getiroyorum ve oyunda x eksenini 30 yada 26 olarak y ekseni 30 yada 27 olarak ayalarım. Gez göz arpacık ise minumum 40 olur.

3- Oyunun maplerini ve karakterlerini öğrenin oyunda hatırlasam şuan toplam 50 karakter (belki daha az) ve 30 map var (belki daha fazla) nasıl öğreneceğinizi soruyorsanız youtube'den öğrenebilirsiniz. Eğitim videosu çeken bir arkadaşım var adı ReemBey ordan tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

4- "Kendiniz ögrenin" evet bu doğru kendiniz öğrenin başkalarının oynanışlarına kanmayın onlarda bu oyunu kendileri öğrendiler. Peki diyceksiniz ya bu oyunu bilseydik bu konuya gelmezdik bu yanlıştır kendiniz öğrenin ama hatalarınızı telafi etmeye çalışın mesela Sahil mapinde takım arkadaşlarınızı bırakıp kendi başınıza bomba olduğu ya da rehine'nin olduğu bir odaya tek başınıza girdiniz ve öldünüz birdaha tek gitmeyin takım arkadaşlarına katkı da bulun belki de oynadığın karakter onlar için lazım olan bir karakter ama siz öldüğünüz için kaybettiniz. Yani Demek istediğim hatalarınızı telafi ederek öğrenin.

5- Tanıdığınız kişilerle oynayın iletişim kurmakta daha çok rahat olursunuz.

6- Yüksek levelli kişilerle oynayın bu sizin gelişmenize yardımcı olur.

BİLDİKLERİM DAH ÇOK VAR AMA GERİSİNİ UNUTTUM BUNLAR ZATEN ANA TEMELLER KENDİNİZ ÖĞRENİN AMA HATANIZI BİR DAHA YAPMAYIN!

Konular
61
Arkadaşlarım hep diyor, birader satın al oynayalım diye, yok derdim. Bilmiyorum sıcak gelmiyor bana ama başarılarının devamını dilerim. İyi forumlar

Ellerinizi sık sık yıkamayı unutmayın :)

• Beğen
Tepkiler: IlkerKuzey
Konular
69
Başarılı bir konu olmuş, emeğine sağlık. :)

Konular
30
Vay be, bir E-Spor oyuncusu bu forumda bir yazı yazıyor. Ne güzel 😊