POLYGON: Multiplayer Shooter | Steam: Ücretsiz Oyun!

avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
glitch_2020-2-25_15-57-33-min.gif

POLYGON dinamik bir çok oyunculu takım 1. ve 3. şahıs nişancı oyunudur. 32 oyuncuya kadar çeşitli silahlar kullanarak büyük ölçekli haritalarda savaşabilirsiniz. Mevcut cephaneliğinizi ve becerilerinizi doğru bir şekilde yöneterek takımınızı zafere götürmelisiniz!

POLYGON_Battle_En.gif

Oyuncular şiddetli PvP maçlarında savaş alanında savaşır. Her iki tarafta en fazla 16 oyuncu duruyor. Aralarında hızlı savaşlar gerçekleşir!

POLYGON_Arsenal_En.gif

Mevcut birçok silahtan birini seçin, her birinin gerçek bir prototipi vardır ve onu kendi tarzınıza göre özelleştirin: manzaraları ve diğer modülleri değiştirin. Eşsiz silahlar toplayın!

POLYGON_Progress_En.gif

Oyun sürekli geliştiriliyor! Yeni silahlar ve beceriler kullanarak savaşın sonucunu değiştirin. Arkadaşlarınızla takım kurun ve yeni yerler keşfedin.

POLYGON_Unreal.gif

Sezgisel kontroller ve bariz oyun, oyunla tanışmanızı basit ve eğlenceli hale getirecek. Unreal Engine sayesinde oyun eski bilgisayarlarda çalıştırılabilir. Ancak tüm yeteneklerini modern bilgisayarlarda gösterecektir. En son yeniliklerle başlatılan Unreal motoru, POLYGON oyununa harika grafikler verir!

SISTEM GEREKSINIMLERI​

• MINIMUM:
    • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 7 SP1 (64 bit)
    • İşlemci: Intel Core i3, 2,4 GHz
    • Hafıza: 4 GB RAM
    • Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 6850
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: genişbant internet bağlantısı
    • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERILEN:
    • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 7/8/10 (64 bit)
    • İşlemci: Intel Core i5, 2,8 GHz
    • Hafıza: 6 GB RAM
    • Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD R9 390
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: genişbant internet bağlantısı
    • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

• Beğen
Tepkiler: Rospia