[ Play.BosCraft.Net ] - [1.8-1.16] - Emek SkyBlock - Lagsız Sunucu - Ryzen 9 3900X | GELİŞMİŞ PROFİL - DEV ETKİNLİKLER - HER GÜN EVENT - ŞANS OYUNLARI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
0
Sunucu IP Adresi : play.boscraft.net
Oyun Sürümü : 1.8X-1.16
Sunucu Slotu : Sınırsız
Sunucu Türü : SkyBlock
standard_2.gif
1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
8.png
9.png

IoPnuq.png

Discord davet kodumuz TkV8wNG
Web sitemiz Tıkla!

Sunucumuzda her gün eventler ve etkinlikler yapılmaktadır, hepinizi bekliyoruz. İyi eğlenceler ve iyi forumlar!​

Konular
61
Emek skyblock ve her gün event mi ;)

Konular
11
Detaylandırılmamış bir konu. Sizi diğer sunuculardan ayıran özelliğiniz veyahut getirdiğiniz farklı bir özellik var mıdır?

Konular
1
Envoy diye bir eventi ilk defa duydum, en kısa sürede gelip deneyimlemek istiyorum açıkçası.

Konular
0
Emek skyblock ve her gün event mi ;)

Kısa bir süre önce IridiumSkyblock plugininde bulunan bir bug yüzünden bir oyuncu adasında bug yapıyor ve sunucuyu çökertiyordu. Eklenti sahibine mesaj attım fakat dönüş yapılmadı. Destek olarak görev yapan bir Türk arkadaş buldum ancak o da eklenti sahibinin ilgisizliğini suçladı. Bunun üzerine sunucuyu sıfırlayıp tekrardan askyblock geçtik, bu yüzden her gün event yapılacaktır en azından bir süreliğine. Bu eventlerde sadece ufak tefek şeyler yani kasa anahtarları coin vs. dağıtılmaktadır.

Sunucumuz emek skyblocktur ve bunu bozmadan elimizden geldiğince telafi yapmaya çalışıyoruz. Bu durumu açıklamamı sizin yorumunuz sağladı, teşekkürler. :)

Detaylandırılmamış bir konu. Sizi diğer sunuculardan ayıran özelliğiniz veyahut getirdiğiniz farklı bir özellik var mıdır?

Sistemlerimiz bölümünde yeterince sistem yazıldığını düşünüyorum. Orada yazan 6 sistem dışında coin sistemimizde var ve yakında görevler yapım aşamasında, yeterince detaylandırıldığını düşünüyorum.

Envoy diye bir eventi ilk defa duydum, en kısa sürede gelip deneyimlemek istiyorum açıkçası.

Her zaman bekleriz. :)

Konular
225
Sunucunuzun durumunu kontrol ettiğimizde sunucunuzu kapalı olarak gördük ve dolayısıyla konunuzu arşive taşıdık. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsan özel mesaj olarak ya da rapor olarak bildirebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...