oyuncu bilgisayarı sistem önerisi

Konular
4
bildiğinşiz üzere son zamanlarda bilgisayar fiyatlarına baya bi zam yapıldı ve bende size örnek verceğim sisteme geçmeden önce size bişi anlatıcam benim bi kardeşim var ve hep benim bilgisayarımla oynuyo benim bilgisayarım iyi ve hızlı diye bende ona yeni bi oyuncu pcsi almaya karar verdim ben ona kızmıyorum bi kardeşiniz varsa e sizinde oyuncu bilgisayarınız varsa işiniz zor bende bunu önlemek için böyle alternatif bi sistem toplayorum kardeşime sizde bu sistemi kendinize toplayın en ıcuzunu internetten bulamazsınız ama bilgisayarcılar bulabilir önerim bilgisayarcılara toplatın

*işlemci:amd ryzen3
*ram:kingston 8gb ddr4
*anakart:msi proseries
*ekrankartı:amd radeon hd craphics 6800 4gb
*güç kaynağı:aldığınız kasayla beraber geliyo yazmama gerek yok
*kasa: en az üç fanlı bi kasa öneririm bilgisayarınız çok ısınabilir

göz attığınız için teşekkürler

Son düzenleme:
Konular
13
Açıkcası Bilgisayar toplama konusunda kendini geliştirebilirsin araya 50 60 tl fark koyup i3 10100F Koymak gibi mesela..

Konular
4
Konular
13
Google kullanmayı öğrenmelisin dostum lütfen i3 10100f ile ryzen 3ü karşılaştır.

Konular
13
Ben Araştırmalar spnucu i310100fi daha güçlü bir işlemci buluyorum ryzen3e karşı Ryzen5 1600 bile i310100e karşı güçsüz tarafta kalıyor Bunu atıp tutarak değil de bazı test videolarını izleyeren öğrenebilirsin birşey bilmeden sallayıp yazman komik olmuş açıkcası ve ayriyeten de bir mesaja karşılık 1 mesaj yaz kötü görüntü yaratıyor ve mesaj kasıyormuşsun gibi duruyor.

Konular
4
Ben Araştırmalar spnucu i310100fi daha güçlü bir işlemci buluyorum ryzen3e karşı Ryzen5 1600 bile i310100e karşı güçsüz tarafta kalıyor Bunu atıp tutarak değil de bazı test videolarını izleyeren öğrenebilirsin birşey bilmeden sallayıp yazman komik olmuş açıkcası ve ayriyeten de bir mesaja karşılık 1 mesaj yaz kötü görüntü yaratıyor ve mesaj kasıyormuşsun gibi duruyor.
hehe ryzen3 oyunncu işlemcisi ve o oyuncu işlemcisi değil ve çok saçma ve işe yaramıyor ve git bilgisayarcı ol sonra konuş bence ona işlemci bie denemez aynı işlemci eski pcemde vardı ve mc bile kasıyodu çok yiyimiş valla bende şuan işlemcinin tamamı bilemkullanılsa kasmıyo :)

• Hahaha!
Tepkiler: Gorkem0
Konular
4
hehe ryzen3 oyunncu işlemcisi ve o oyuncu işlemcisi değil ve çok saçma ve işe yaramıyor ve git bilgisayarcı ol sonra konuş bence ona işlemci bie denemez aynı işlemci eski pcemde vardı ve mc bile kasıyodu çok yiyimiş valla bende şuan işlemcinin tamamı bilemkullanılsa kasmıyo :)
ryzen3 alır bilmediğin konulara bulaşma pc toplamışlığım var artistlikl yapma

• Hahaha!
Tepkiler: Gorkem0