nezihege - Twitch kanalım.

Konular
61
Buradan ulaşabileceğiniz kanalımdır kendisi. İşin ayrıntısına girecek olursam:

Şu sıkıcı karantina günlerinde sıkıldıkça sizleri eğlendirmek için yayınlar açtığım Twitch kanalı. Sizlerden en azından beni takip ederek desteklemenizi istiyorum.

İsteyen olursa bağış yapabilir tabii orası ayrı eheh.
(Hem de kanalımı takip edenler ve bağış atanlar ekrana çıkıyor uwuu.)
1588979881165.png

Şuraya da bir ekran görüntüsü paylaşalım. @Gorkem0 izleyerek destek oluyor mesela. Çok teşekkürler dostum!

Ayrıca şunları da şuraya bırakayım:

Panel İçeriği

Kimsin sen?

Öncelikle merhaba. Kısaca kendimden bahsedecek olursam 17 yaşındayım. Lise son sınıf öğrencisiyim. Bu şekilde yayınlarım oluyor. Henüz oturtulmuş bir programım yok fakat sıkıldıkça açıyoruz işte.
Panel İçeriği
Nasıl bağış atabilirim?

Bağışları ByNoGame üzerinden alabiliyorum. 1 TL ve üzeri her bağış ekranda çıkacaktır. Yani öyle umuyorum daha bağış atan olmadığı için sistem düzgün çalışıyor mu bilmiyorum :D.
Beni desteklemek istiyorsan yukarıdaki resime basabilirsin.
Panel İçeriği

Arkadaşlık isteği atmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

Gönül ister herkesi arkadaş ekleyeyim ama olmuyor bir sınır var ve bir süre sonra bazılarınızı istemesem de insanlık hali yani unutabiliyorum ve bu yüzden problem çıkabiliyor.
Eğer beni gerçekten eklemek istiyorsan beni seviyorsun demektir değil mi? LoL'de birbirimizi arkadaş eklemek istiyorsan 3 liralık bağış atman yeterli.
Panel İçeriği
Discord sunucuma gelmek istiyorsan resime basabilirsin.

Panel İçeriği
Yama notlarını güncel bir şekilde okumak istersen yukarıdaki resime basabilirsin.

Ayrıca bana bağış atan ilk 10 kişiye VIP üyelik vereceğim. VIP üyeler özel bir sohbet rozetine sahip olurlar ve yavaş, abonelere özel veya takipçilere özel modlarda sohbete katılabilirler. Tam bir ayrıcalık sınıfı, kim istemez isminin yanında havalı bir rozet. Ama ilk 10 kişiden sonra VIP üye olamayacağını düşünme. 50 Lira ve üzeri bağış atan herkes VIP üye ayrıcalığı. Bir de şimdilik VIP üyeler istediği yerden beni arkadaş ekleyebilir. "Abone ol" tuşu geldikten sonra da bu durum abonelere çevrilir orası ayrı.

Yani ilk takipçilerim, kemik tayfa benim VIP kullanıcılarım olacak ve istediği yerden benimle arkadaş ekleyebilecek. Abonelik işlemlerim açıldığı zaman bu durum abonelere döner şimdiden söyleyeyim. Ee daha ne, VIP üye olmak için ne bekliyorsun ?.

Onun dışında oynadığım oyunlardan bahsedeyim:
  • League of Legends
  • Counter Strike : Global Offensive
  • Town of Salem
  • Minecraft
League of Legends'ta şu sıralar AB Batı sunucusunda oynuyorum.
Counter Strike : Global Offensive'da iddialı değilim. Yalnızca eğlenmek için oynuyorum.
Town of Salem ise en sevdiğim rol yapma ve strateji oyunlarından biri.
Minecraft yayınlarında ise 1.15.2 sürümünde "Hardcore Hayatta Kalma" oynuyorum.

Hatta Minecraft için challenge bile yapıyorum:

1 TL Bağış-Rastgele Eşya Atarım.

3 TL Bağış-Tüm Yemeklerimi Atarım.

5 TL Bağış-Elimdeki Eşyayı Atarım.

10 TL Bağış-Tüm Envanteri Boşaltırım.

50 TL Bağış-Tüm Sandıklar+Envanter

100 TL Bağış-Dünyayı silerim.

Onun dışında biri ben League of Legends oynarken de şey yapabilir tabii ki:
  • Şimdi 20 lira gönderiyorum rakibin içine flash atarsan bi 20 lira daha :D
Sanırım seve seve yaparım bunu ^^.

Yeniden güncel olarak kullanmaya başladığım Twitch kanalıma hepiniz davetlisiniz. Şimdiden küçük ya da büyük desteğini esirgemeyen herkese şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleme: