NameTagEdit | 1.7x - 1.16 | İsim Etiketi Düzenleyici

Konular
4

oyuncularsehri-logo-og.png

nte.png

Selam şehrin sakinleri! Ben Çınar bu konuda Tab'da gözüken oyuncuların isimlerine nasıl chatteki gibi etiket ekleriz onu anlatıcam.

Plugin ne işe yarar?
|
NametagEdit, kullanıcıların ad etiketlerini adlarını değiştirmelerine olanak tanıyan yapılandırması kolay bir eklentidir. NametagEdit ile kullanıcılar adlarının sonuna veya önüne ek 16 karakter ekleyebilir. Ek olarak, kullanımdaki yansıma, eklentiyi çeşitli Minecraft sürümleriyle uyumlu tutacaktır (şu anda 1.7.x - 1.16.x ile uyumludur).

Komutlar

» /nte clear <oyuncu>
» /nte prefix <oyuncu> <metin>
» /nte suffix <oyuncu> <metin>
» /nte reload

Yetkiler

» nametagedit.use
» nametagedit.clear
» nametagedit.reload
» nametagedit.edittags

İndirmek İçin Tıkla
VirusTotal

Arkadaşlar umarım size güzel bir tanıtım yapmışımdır.İyi günler şehin sakinleri!

Moderatörün son düzenlenenleri:
Konular
0
Güzel Konu olmuş ama oyun içi fotoğraf olsaydı daha iyi olurdu

Konular
11
Görseller ile desteklense ve komutlar detaylıca açıklansa harika bir konu olurmuş. Eline sağlık

Konular
1
1599334336962.png

Sanırım çalışmıyor. İndirme sitesine girince Vürüs programım bitcoin madencisi yakaladı.

Konular
5
Konular
1
Gerçekten oyunda çok işime yaradı,teşekkürler.

Konular
4
Ekli dosyayı görüntüle 2637
Sanırım çalışmıyor. İndirme sitesine girince Vürüs programım bitcoin madencisi yakaladı.
Dostum virustotal linki bıraktım zaten ve aynı zamanda o öyle test edilmiyor.Zaten konunun başında belirttiğim üzere "Selam şehrin sakinleri! Ben Çınar bu konuda Tab'da gözüken oyuncuların isimlerine nasıl chatteki gibi etiket ekleriz onu anlatıcam." Diye belirtmişim.
VirusTotal linkini bırakmıştım zaten indirmek veya indirmemek sana bağlı birşey, dediğin şey çok mantıksız.Konudaki 1. ekran görüntüsünde Chat'ı atarken 2. ekran görüntüsünde Tab'ı atıyorsun ?

Konular
12
Eline sağlık güzel ve bilgilendirici konu olmuş.