Mobil Alışveriş Birimi Değişikliği: TFT Jeton

Oyuncular Şehri
Katılım
13 Kas 2019
Konular
41
Mesajlar
399
Tepki puanı
291
Puanları
3,310
TFT Jeton 11.23 Yaması'nda mobile geliyor! Bu yeni alışveriş birimini tüm TFT Mobil içeriklerinde kullanabileceksiniz. Kafa karışıklığına fırsat vermemek için belirtelim; Mağaza'daki içeriklerin güncel bedelleri değişmeyecek. Tek farklılık, onları edinmek için TFT Jeton kullanacaksınız.


1636925448287.jpegBunu neden mi yaptık?

Şu an, sunduğumuz her içerik için yapılandırma, test ve inceleme şeklinde uzun bir süreçten geçmemiz gerekiyor. Mağaza'nın bakımı için harcanan zaman çok başka şeyler için kullanılabilir. Ve en önemlisi en çok umursadığımız şey, yani TFT üzerinde çalışmak için kullanılabilir.

Gerekli incelemeleri yapabilmemiz için 11.23 Yaması'nın çıkışından itibaren TFT Mobil'de edineceğiniz tüm içerikler için TFT Jeton gerekecek. Sonrasında bu TFT Jetonları Mağaza'da kullanarak Dango, Choncc, Balçık ve chibi şampiyonlar gibi en sevdiğiniz strateji ustalarını toplamaya devam edebileceksiniz! TFT Jeton'a geçiş, işlemlerde bizim için kolaylık sağlayacak yeni bir alışveriş birimi getirmekten ibaret. Mağaza'daki içeriklerin bedelleri etkilenmeyecek.
[KAYNAKÇA]