avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
mobVote_Glare_header.jpg

MOB VOTE 2021: GLARE​

16 Ekim'de favori mob'unuza oy verin!

Minecraft Live hızla yaklaşıyor ve bu yılki Mob Vote adayları birazcık kıvranıyor. Şey, sandviç parçalarını çiğneyip duran benim, mob'ların hiçbirinin çiğneme mekaniği yok. Ancak hepsinin bir sürü başka fantezi becerisi var ve bugün karanlık kaynaklı glare'ye daha yakından bakacağız!

Glare sadece süper sevimli değil, aynı zamanda size çok yardımcı oluyor. Karanlıktan nefret eder – NEFRET EDER – Kim etmez? Ancak, süper ilişkilendirilebilir olmanın yanı sıra, size canavarların ortaya çıkması için yeterince karanlık olan alanları da gösterecektir. Bunu tehlikeli derecede karanlık alanlara uçarak ve ardından tıslayarak yapar. Yanınızdaki glare'ye, her sinir krizinin sadece bu arabayı geri döndürmeme değil, aynı zamanda muhtemelen canavarlara da yol açacağını bileceksiniz! Aaaargh!

Bu küçük karamsar bebek hakkında biraz daha bilgi toplamaya çalıştım, bu yüzden bir elektrik kesintisi olmasını istedim ve parlamanın gelip beni bulmasını bekledim.

Son kez söylüyorum, kablolarla oynamana izin yok.
ELİZA, EVİN ÖNÜ

Hoşnutsuz bir savunmacıdan ziyade çok sabırlı bir kişiyle tanıştığım için üçüncü yüzüncü kez çekicilik olmadığı ortaya çıktı. Ama beni ofisten dışarı çıkarırken Eliza'ya durumu anlattığımda, oylama yapılmadıkları için glare'nin içeri giremeyeceğini anladım. Karanlık ve elektrik tarafından bir kez daha engellendi. Ama bir dahaki sefere tel kesicilerimi çıkardığımda, karanlıktaki tek huysuz olmama ihtimalim üçte bir!

Glare'nin Minecraft'a katılmasını ister misiniz? Bu yılki Minecraft Live 16 Ekim'de Twitter'da oyunuzu kullanın! Şenlikler öğlen EDT'de başlıyor ve bu yılki gösteriyle ilgili her şeyi Minecraft.net/live adresinde okuyabilirsiniz.