avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
mobVote_coppergolem_header.jpg

MOB VOTE: COPPER GOLEM​

16 Ekim'de favori mafyanıza oy verin!

Minecraft Live'a sadece birkaç gün kaldı ve bu yılki tırnak yedirten oylamada son mafyayı ortaya çıkarmanın zamanı geldi! Bu çok yakın olacak çünkü oy verebileceğiniz üçüncü mob muhteşem bir golemden başkası değil! Bazı ayarlamalar gerekli, anında hayranlık dahil.

Bakır golem hayallerinizdeki DIY projesi. Yepyeni bir arkadaş edinmenin yanı sıra bu küçük yaratık %100 bakırdan yapılmıştır. Bu, diğer bakır yapılar gibi zamanla oksitleneceği anlamına gelir. Sadece güzel bir yüzden daha fazlası, bakır golem tahmin edilemez! Özellikle etrafta bakır düğmeleriniz varsa gözünüz üzerinde olsun. Oh, henüz bunlardan hiçbiri yok mu? Çünkü bakır goleme oy verirseniz Minecraft'a da eklenecekler!

Bu turuncu düğme hakkında daha fazla bilgi edinmek istedim, bu yüzden yerleşik zanaatkarımız için sahte iddialarla bir toplantı ayarladım.

Ciddi misin? Mac ve peynir yok mu? Bu sefer insan kaynakları bölümüne gidiyorum.
SEUNG, SANAT YÖNETMENİ

Bir dahaki sefere makarna da peynir de olmayacak, seni görsel vizyoner! Ancak bakır ve diğer bakır benzeri malzemelerin fazlalığı var, bu yüzden ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Benim suretimde bakır bir heykel yap! Merhaba. Ne yapıyorsun? Moi heykeli dedim, bakır golem ordusu değil. Neden bana doğru geliyorlar? Kes şunu. Oylama yapılmadılar, var olma şansları sadece üçte bir olmalı ve özellikle bana saldırma şansları sıfır olmalı! Ve sadece kötü şöhretli çekiciliğim yüzünden değil!

Bakır golemin Minecraft'a katılmasını ister misiniz? Bu yılki Minecraft Live 16 Ekim'de Twitter'da oyunuzu kullanın! Şenlikler öğlen EDT'de başlıyor ve bu yılki gösteriyle ilgili her şeyi Minecraft.net/live adresinde okuyabilirsiniz .

• Beğen
Tepkiler: Rospia ve Kuverti