avnnn

Genel Moderatör
Konular
271
mobVote_allay_header.jpg

MOB VOTE 2021: ALLAY​

16 Ekim'de favori mob'unuza oy verin!

Bildiğiniz gibi Minecraft Live neredeyse burada ve topluluğa ev ödevimizi yaptırmayı sevdiğimiz için topluluğu da dahil etmeyi seviyoruz , üç mob'dan hangisinin Minecraft'a katılacağını seçmek SİZE kalmış!

Allay, birçok hobisi olan bir mob'dur. Onlara bir eşya verirseniz, bulabilecekleri ve size geri verebilecekleri aynı veya benzer eşyalardan daha fazlasını toplayacaktır! Bu, koleksiyonluk, kendi yarattığınız bir şey veya kazdığınız bir blok olabilir. Çok şık değil mi? Aynı zamanda büyük bir müzik tutkunu ve dans etmeyi çok seviyor! Bu çok hoş. Ama aynı zamanda pratik, çünkü yakınlarda bir not bloğunuz varsa, koleksiyonlarınızı oraya bırakacaktır! Ve gördüğün gibi, çok sevimli ve küçük kanatları var ki, hiç kıskanmıyorum.

Size içeriden bilgi almak için, aynı zamanda editörüm olan çok yönlü bir uzmanı köşeye sıkıştırdım.

Ofisime nasıl girdin? Hala evden çalışıyoruz.
PER, MİNECRAFT.NET EDİTÖRÜ

Pekala, hiç kimse güvenli bir şekilde cebinde tuttukları anahtarlara bakmazken biraz kendim toplamış olabilirim. Ama Per'in telefonda verdiği ayrıntılı tarifime bakılırsa, kendi toplama günlerim sona ermiş gibi görünüyor. Neyse ki, allay'in yakında bize katılması ve tüm bu iyi işleri benim için yapması için üçte bir şans var!

Allay'ın Minecraft'a katılmasını ister misiniz? Bu yılki Minecraft Live 16 Ekim'de Twitter'da oyunuzu kullanın! Şenlikler öğlen EDT'de başlıyor ve bu yılki gösteriyle ilgili her şeyi Minecraft.net/live adresinde okuyabilirsiniz.