MineTR - Türkiye'nin Yeni Nesil Web Otomasyonu

Konular
1
minetr-konu-tasarimi-v1.png

Özelliklerimiz

Haber ve Yorum Sistemi

Yönetim paneli üzerinden haber yayınlayabilir ve kullanıcılar o haberlere yorum yapabilirler.

Mağaza Sistemi
Mağaza sistemi sayesinde sunucu, kategori ve ürünler ekleyerek her alanda ayrı olarak satış yapabilirsiniz.

Sepet Sistemi
Kullanıcılar toplu olarak alışveriş yapacaklarında tüm ürünleri tek tek satın almak yerine sepetlerine ekleyerek toplu bir şekilde satın alabilirler.

Kredi Yükle ve Gönder
Kredi yükleme sistemi sayesinde kullanıcılar site hesabına kredi ekleyerek alışveriş yapabilirler. Kredi gönderme özelliği sayesinde ise kullanıcılar birbirleri arasında kredi transferi yapabilirler.

Hediye Kuponu
Yönetim panelinden eklemiş olduğunuz kupon kodlarını oyuncular kullanarak belirlediğiniz ödüllere sahip olabilirler.

Envanter
Envanter sistemi sayesinde kullanıcılar ödülleri ve hediyeleri uzun süre sağlayabilirler. Envanteri tamamen dolduğunda eşyaları ister kullanabilirler isterlerse hediye edebilirler. Slot sayısını site kredisi ilede arttırabilirler.

Sandık
Oyun içinde kullanılabilen ürünleri burada saklamanızı, kullanmanızı ve hediye etmenizi sağlar.

Kredi Bonusu
Kullanıcıların kredi yüklediklerinde ekstradan bonus kredi kazanmalarını sağlar.

İndirim Kuponu
Yönetim panelinden eklemiş olduğunuz indirim kodlarını sizin belirlediğiniz türden ister sepette ister mağazada kullanarak muhteşem indirimlere sahip olabilirler.

Yasaklama
Yönetim panelinden, site üzerinde uygunsuz davranışlar gerçekleştiren oyuncuları yasaklayabilirsiniz.

Discord Webhook Bildirimleri
birçok işlemde otomatik olarak webhook bildirimleri sayesinde discord sunucunuzda ki belirlediğiniz kanal'a bildirim mesajı gönderir.

Giriş, Kayıt ve Güvenlik
Veritabanı kaydı tutulsada, şifreleriniz karmaşıklaştırılır ve tekrardan kodlanır. Bu sayede elinizle vermediğiniz veya tahmin edilebilir bir şifre kullanmadığınız sürece şifreniz çalınamaz.

Çoklu Ödeme Sistemi
PayTR, Paywant, Shipy, ve Shopier ödeme yöntemleri ile ödeme alabilirsiniz.

Destek ve Şifremi Unuttum E-posta şablonu
Destek ve şifremi unuttum e-posta şablonu için örnek oluşturduğumuz şablonu kullanabilir veya kendi tasarımınızı yapabilirsiniz.

Sayfa Sistemi
Herhangi bir yazılım bilgisi gerektirmeden çok basit bir şekilde yeni sayfalar oluşturabilirsiniz.

Destek Hazır Cevap
Her desteğe aynı cevabı tekrar tekrar yazmak yerine hazır cevap ekleyerek bundan kurtulabilirsin.

Tema Düzenleme (CSS)
Kendinize özel css kodlarını yönetim paneline ekleyerek daha hoş görüntüler çıkartabilirsin.

Duyuru Sistemi
Önemli olayları anında kullanıcılar ile buluşturmak için yönetim panelinden duyuru paylaşabilirsiniz.

Bakım Modu
Yönetim paneli üzerinden, web sitenizi bakım moduna alabilirsiniz.
Bu modda sadece Yönetici yetkisine sahip kullanıcılar siteyi görüntüleyebilir.

-= Web Sitemiz =-
minetr.net

Konular
0

Aydın Bilek Kimdir: Kripto Para Yatırım Eğitimi ve Endüstri 4.0 Danışmanı​

Aydın Bilek kimdir? Bu soru daha çok kripto para eğitimi almak isteyenlerin sorduğu bir soru olsa da Aydın hocanın geçmişine bakınca bu soruyu zamanında makine mühendisleri, bilgisayar mühendisleri veya endüstri mühendisleri tarafından sorulduğu zamanlar olmuştur.

Bunun nedeni Aydın Bilek’in kariyerinde onu bugünkü Aydın Bilek olmaya getiren safhalarından birinde bu isimle karşılaşmış olmaları olabilir. Çünkü Aydın Bilek oldukça uzun kariyerinde çok fazla mühendislik danışmanlığı yapmıştır. Danışmanlıklarının çoğu ise son on yılımızı kasıp kavuran Endüstri 4.0 yani dijital endüstri devrimine ayak uydurmak isteyen şirket ve resmi kurumlardan oluşur. Şimdi İşternet bünyesinde domino tekniği ve yüz yüze kripto para eğitimleriyle eğitimcilik ve danışmanlık hayatına devam etmektedir. Türkiye’nin bir çok şehrinde gerçekleşen yüz yüze kripto para eğitimleri, Aydın hocanın öğrencileri tarafından pek sevilmiş olacak ki sürekli full çekiyor. Aydın Bilek yorumlar için hocayı öğrencilerine sormakta fayda var. İster kripto para öğrencilerine ister mühendislik öğrencilerine sorun. Aydın Bilek kariyeri ve kripto para eğitimleri için https://www.linkedin.com/in/aydinbilek/ adresini inceleyebilirsiniz.

Konular
6

Aydın Bilek Kimdir: Kripto Para Yatırım Eğitimi ve Endüstri 4.0 Danışmanı​

Aydın Bilek kimdir? Bu soru daha çok kripto para eğitimi almak isteyenlerin sorduğu bir soru olsa da Aydın hocanın geçmişine bakınca bu soruyu zamanında makine mühendisleri, bilgisayar mühendisleri veya endüstri mühendisleri tarafından sorulduğu zamanlar olmuştur.

Bunun nedeni Aydın Bilek’in kariyerinde onu bugünkü Aydın Bilek olmaya getiren safhalarından birinde bu isimle karşılaşmış olmaları olabilir. Çünkü Aydın Bilek oldukça uzun kariyerinde çok fazla mühendislik danışmanlığı yapmıştır. Danışmanlıklarının çoğu ise son on yılımızı kasıp kavuran Endüstri 4.0 yani dijital endüstri devrimine ayak uydurmak isteyen şirket ve resmi kurumlardan oluşur. Şimdi İşternet bünyesinde domino tekniği ve yüz yüze kripto para eğitimleriyle eğitimcilik ve danışmanlık hayatına devam etmektedir. Türkiye’nin bir çok şehrinde gerçekleşen yüz yüze kripto para eğitimleri, Aydın hocanın öğrencileri tarafından pek sevilmiş olacak ki sürekli full çekiyor. Aydın Bilek yorumlar için hocayı öğrencilerine sormakta fayda var. İster kripto para öğrencilerine ister mühendislik öğrencilerine sorun. Aydın Bilek kariyeri ve kripto para eğitimleri için https://www.linkedin.com/in/aydinbilek/ adresini inceleyebilirsiniz.
Konu açıp oraya yazmanız daha iyi olur gibi, iyi günler.