Minecraft Ücretsiz Koruma Eklentisi | ExploitFixer Tanıtım

Konular
34
ExploitFixerBanner.png

Merhaba. Bu konuda sizlere Spigot sunucularınız için gelişmiş ve yüksek performanslı, çoğu saldırıları engelleyen ExploitFixer eklentisini tanıtacağım.
Bu eklenti açık ara ücretsiz koruma eklentileri arasında en iyilerinden birisidir. Türkiye'de yaygınlaşmaya henüz yeni yeni başladı.
Eklentiyi 2019 yılında kullanmaya başlamıştım. Belli aralıklar ile kullandım ve sürekli olarak güncellendiğini bilirim. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Eklentiyi kullanmak için, Buraya Tıklayarak HamsterAPI'yi indirmeniz gerekmektedir.
Bu bir eklenti değildir. ExploitFixer'in düzgün çalışması için gerekli olan bir API.
Eklenti tüm Spigot sunucularında ve 1.8-1.18.x sürümleri arasında çalışmaktadır.

Bilgilendirme

ExploitFixer sunucunuzu paket saldırılarından koruyan gelişmiş bir AntiExploit güvenlik eklentisidir.
Gelecekteki olası saldırı yöntemlerini önlemek için paketleri ve verileri sayan akıllı bir paket sınırlayıcı kullanılıyor.

Bu eklenti, 2L Studios ekibi adında ve minecraft koruma konusunda tanınan LinsaFTW tarafından yaratılmıştır.
Aynı zamanda 2LS adı altında AntiBot ve CleanMOTD yani MOTD eklentileri de mevcuttur.
Düz bir motd eklentisi diyip geçebilirsiniz ancak CleanMotd'un da belli başlı güvenlik önlemleri vardır. Düz bir motd eklentisi değildir.
[2LS] AntiBot ve CleanMOTD tanıtım konularını, kısa zaman da paylaşacağım. Konu sonuna eklemiş olurum.

Koruma
  • CustomPayload | Sunucuya aşırı yükleme yapan ve gecikme oluşturan bir paket saldırısı tamamen engellenir.
  • Commands | Sunucunuzu çökertme riski olan tüm komutlar ExploitFixer tarafından engellenir.
  • Items | Sunucuyu çökertme veya geciktirme riski olan tüm öğeler ExploitFixer tarafından yeniden oluşturulur.
  • Packets | Sunucunuzun çökmesini engellemek için, çok sayıda veri içeren paketler engellenir(ExploitFixer olası her türlü paketten sizi korur)
  • Signs | Bazı istemciler tarafından oluşturulan ve sunucuyu çökertmeye sebep olacak tabela bugları engellenir.
  • Lectern | Sunucuyu tamamen çökerten lectern paketleri engellenir.
  • Maps | İstemcilerin çökmesine neden olan, çok fazla etiket içeren haritalar engellenir.

Komutlar ve İzinler
  • /exploitfixer help | Eklentinin komutlarını gösterir.
  • /exploitfixer reload | Eklenti dosyalarını yeniler.
  • /exploitfixer notifications | Eklenti bildirimlerini açar.(Sadece senin için)
  • /exploitfixer stats | Eklenti hakkında bazı bilgileri gösterir.

• exploitfixer.admin | Yönetim komutlarını kullanmak için yetkili izni.
  • exploitfixer.notifications | Bildirimleri görüntüleme izni.
Son

Eklenti sayfasına gitmek için tıkla!
Bu konuda ExploitFixer eklentisini tanıttım. Çok basit, sunucuyu asla yormayan ve gelişmiş bir koruma eklentisidir. Umarım işinize yaramıştır.
Eklenti hakkında sorun yaşarsanız, spigot sayfasından yaratıcısı ile iletişime geçebilir veya 2L Studios discord sunucusuna giderek destek alabilirsiniz.
İyi forumlar dilerim.​

Son düzenleme:

Sperayz

Yönetici
Konular
70
Güzel bir konu içeriği olmuş, emeklerine sağlık.

Konular
11
Aslında ilk çıktığı zamanda gayet güzel ve yeterli bir eklentiydi ancak son zamanlarda yeni çıkan pluginler ile sıkıntı çıkartabiliyor şöyle bir örnek verebilirim mesela sunucuya yeni bir item getiriyorum ve minecraft heads dan aldığım bir kafayı texture olarak yüklüyorum ve itemi sunucuma ekliyorum ancak bu itemi craft ettiğim zaman ExploitFixer bunu crash olarak algılayıp beni sunucudan geçici olarak yasaklıyor yani son zamanlarda oldukça gereksiz bir eklenti haline geldi ExploitFixer bunun yerine daha güncel korumaları kullanabilirsiniz. Ama yinede güzel tanıtım olmuş ellerinize sağlık.