Minecraft Sunucu Satışları

Konular
8
Minecraft sunucu satın alıcam ama nerden alıcagımı bılmıyorum nerden alabılırım guzel yerler var mı acaba ?

Konular
61
Selamlar foruma hoş geldin! Evet sana sunucu satın alabileceğin güzel yerler önerebilirim. Aslında bu önerilerime bakıp amacına ve bütçene göre kendin seçebilirsin ben bazı hosting firmalarını buraya bırakıyorum.,
Bunların arasında bir seçim yapacak olsam kesinlikle BATİHOST'u seçerim. Çünkü gerek sunucuların lokasyonu açısından, gerek uygun fiyatlar açısından gerek de aşırı yardımsever bir destek ekibinden dolayı benim için tüm firmaları 2-0 geçmekte. Sen tabii yine de başka firmaları inceleyebilirsin. Batihost öneririm. İyi forumlar

Ellerinizi sık sık yıkamayı unutmayın :)

• Beğen
Tepkiler: NawieR
Konular
11
Eğer ki destek taleplerine daha hızlı cevap istiyorsan Batihost'u seçebilirsin ancak 22:00 da mesai saatleri bitiyor diye biliyorum ancak ben keyubu'da iken gece saat 02:00 da dahi cevap aldığım hatırlarım ve eğer ki ilk defa server acıyorsanız iyi bir reklam verebileceğinizi pek sanmıyorum bu yüzden dolayı keyubuyu seçebilirsiniz çünkü makinenizi aldığınızda bir çok hediyesi vardır.ve Sunucuyu ilk defa açıyorsanız yardım edebilirim Discord Adresim NawieR#2171

• Beğen
Tepkiler: NezihEge
Konular
69
Eğer ki destek taleplerine daha hızlı cevap istiyorsan Batihost'u seçebilirsin ancak 22:00 da mesai saatleri bitiyor diye biliyorum ancak ben keyubu'da iken gece saat 02:00 da dahi cevap aldığım hatırlarım ve eğer ki ilk defa server acıyorsanız iyi bir reklam verebileceğinizi pek sanmıyorum bu yüzden dolayı keyubuyu seçebilirsiniz çünkü makinenizi aldığınızda bir çok hediyesi vardır.ve Sunucuyu ilk defa açıyorsanız yardım edebilirim Discord Adresim NawieR#2171
Pluginlerden anlamadığım için keyubu`dan almıyorum.

Konular
11
Pluginlerden anlamadığım için keyubu`dan almıyorum.
Keyubunun plugin paketleri var opskyblock skyblock faction survival olarak ancak hızlı destek almak istiyorsan batihost dan al eğer ki server acıcaksan plugin konusunda yardım istiyorsan NawieR#2171 yardım edebilirim.