minecraft.nete giremiyorum

Konular
1
minecraft.nete giremiyorum sadece telefondan giriyorum. ayrıca mojanga girince hata vermeden giriyor ama minecraft launcherdan girmiyo kullanıcı adı veya şifre hatalı diyo ama aynı şifre ve kullanıcı adıyla giriyorum kabul etmiyo nedenini bilen biri yardımcı olursa cok sevinirim. dc selinxd#4602

Son düzenleme:

OkanOzturk

Yönetici
Konular
23
minecraft.nete giremiyorum sadece telefondan giriyorum. ayrıca mojanga girince hata vermeden giriyor ama minecraft launcherdan girmiyo kullanıcı adı veya şifre hatalı diyo ama aynı şifre ve kullanıcı adıyla giriyorum kabul etmiyo nedenini bilen biri yardımcı olursa cok sevinirim. dc sakuracc--han😳#4602
Minecraft launcher'da mail adresinle giriş yapmayı deneyebilirsin.

Oyla 0
Konular
225
minecraft.nete giremiyorum sadece telefondan giriyorum. ayrıca mojanga girince hata vermeden giriyor ama minecraft launcherdan girmiyo kullanıcı adı veya şifre hatalı diyo ama aynı şifre ve kullanıcı adıyla giriyorum kabul etmiyo nedenini bilen biri yardımcı olursa cok sevinirim. dc sakuracc--han😳#4602
Minecraft launcher'e benim bildiğim sadece mail adresinle giriş yapabiliyorsun. Öyle dener misin?

Oyla 0
Konular
1
Aynı sorun ile bende karşılaşmıştım. Diyeceğim şey sizde işe yarar mı bilmiyorum, ama ben şifremi değiştirdikten sonra sorunsuz bir şekilde giriş yapabildim.

Oyla 0
Konular
41
Orjinal launcher'dan mı deniyorsun yoksa farklı bir launcher mı?

Oyla 0